matlabak.ir

کد خبر: ۱۰۱۹۴
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲ - 15 August 2017
عزیزان برادران و خواهران شیعه این به معنای تعیین زمان ظهور نبوده، اشاره به نزدیکی ظهور است ...ظهور بسیار تا بسیار نزدیک است و تعیین وقت نشده، انهم يرونه بعيدا و نراه قريبا...

 

 

میدانم آمده ای ... دعا کن من هم بیایم !!!

 

 


 

میدانم آمدهای...بسیار نزدیک...پشت پلک هایی که توان باز شدن به روی زیبایت را ندارند است... پشت در، دلی که هنوز برای میزبانی تو پاک نشده...میدانم آمده ای ... دعا کن من هم بیایم به پیشواز تو

 

با عرض سلام خدمت همه رهروان و همراهان همیشگی عزیز ،  در این مطلب سعی داریم با هم در زمینه مهدوییت تا ظهور امام زمان (عج ) قدمی برداریم .مذهب سایت مطلبک برای یکدست سازی دلها از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و در این مسیر یاری شما را می طلبد . این مطلب را بخوانید سپس تصمیم با خود شماست ، عهد بستن برای آوردن امام زمان (عج ) و آماده سازی زمینه ظهور یا غفلت از غوغای جهان و به سر بردن در نادانی و جهل ...!!!

 

این مطلب را می نویسم برای مردی که شش گوشه قلبش از دست ما شکسته است . می نویسم برای مردی دلاور که تنها و غریب است  و سالهاست که غریبانه در بین ما می گردد. می نویسم برای عشقی که چهار حرف بیشتر ندارد...! بله.می نویسم برای کسی که با کارهایمان ورود او را در بین جمع دوستان و خانواده ممنوع کرده ایم ...می نویسم تا شاید به فرق شکافته علی (علیه السلام ) یا به پهلوی شکسته زهرا (س ) و یا به دل بشکسته و غم دیده حضرت زینب (س ) بیاید و مرهمی بر دل زخمی شیعیان بنهد . عزیزان امام زمان آمدنی نیست ، تأخیر ندارد.... او ظهور کرده است....این ما هستیم که دلمان را صاف و یکدست نکرده ایم ، ظهور نکرده ایم ، تأخیر داریم .

 

کافیست فقط یکبار به خود آئیم و یک تلنگری به خود بزنیم با خود بگوئیم از کجا آمده ایم و این چنین شتابان به کجا می تازیم . گمکردهی ما کیست ، ما چه کنیم ! طرز فکر و دل خود را تغییر بدهیم .اگر بد بود یا ضرری برایمان داشت. برگردیم به سمت زندگی قبل...

 

 

اگر عاشق واقعی مولا باشیم نباید منتظر نشانه و علامت باشیم .

 

همچنان که آیت الله بهجت می فرماید : تا كنون به جوانان بشارت مي داديد كه منتظر باشيد ظهور مولايتان را خواهيد ديد اينك ظهور آنقدر نزديك شده است كه به سالخوردگان و پيران هم بشارت دهيد كه ظهور را خواهيد ديد . ” بسياري از منتظران و شيفتگان ولي عصر (عج) را سرشار از شور و شوق ظهور نموده است و براي آنها دليلي محكم و برهاني قاطع در يقين به نزديكي ظهور ايجاد كرده است .

 

ـ فراگير شدن فساد و فحشا و ظلم : رواج انواع فساد جنسي(زنا، همجنسگرايي،برهنگي و …) فساد اقتصادي (ربا،رشوه،گرانفروشي و…) فساد حكومتي(وضعيت فعلي حكومت در تمام جهان) فساد اجتماعي ( فروپاشي بنيان خانواده ها ، اعتياد و ناهنجاري هاي اجتماعي و …) و سایر نشانه های فجیع همگی رخ داده و یا برخی نشانه ها به وقوع نپیوسته است.

 

اما سوال اینجاست: آیا برای آوردن امام زمان باید این همه فساد در جهان رخ دهد؟آنهم توسط انسانهایی از نوع خود ما ؟ آیا ما باید منتظر چنین نشانه هایی باشیم ؟ یادمان باشد بزرگترین امتحان الهی برای بندگانش همین غیبت امام زمان است. پس بیایید بجای جمع آوری چنین نشانه ها وقتمان را صرف آوردن امام زمان کنیم. کمی دنبالش بگردیم . او دربین ما قدم می زند. در کوچه پس کوچه های شهرمان غریبانه میگردد. بیایید آماده پذیرایی اش باشیم .

 

و الا برای خداوند سبحان تبارک و تعالی کاری ندارد او می تواند همه ی این علائم و وقایعی که رخ نداده است را در یک شب جمع کند و راه را برای آمدن حجتش فراهم کند. اما این وظیفه ی واجبی بر گردن ما است که مولا را بیاوریم.

 

عزیزان برادران و خواهران شیعه این به معنای تعیین زمان ظهور نبوده، اشاره به نزدیکی ظهور است ...ظهور بسیار تا بسیار نزدیک است و تعیین وقت نشده، انهم يرونه بعيدا و نراه قريبا...

 

الهم العجل لولیک الفرج ...

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها