matlabak.ir

کد خبر: ۱۰۲۳۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲ - 17 August 2017
خودرو رنو کوئید به زودی وارد بازار ایران شود این خودرو فرانسوی قرار بود به جای پراید وارد بازار خودرو شود ،مشخصات رنو کوئید چیست؟قیمت رنو کوئید چند است؟

 

خودرو رنو کوئید به بازار ایران خواهد آمد / این خودروی فرانسوی میتواند جایگزین پراید شود؟!!

 

 


 

 

طبق اطلاعات بدست آمده قرار است خودرو رنو کوئید به زودی وارد بازار ایران شود این خودرو فرانسوی قرار بود به جای پراید وارد بازار خودرو شود اما باید دید آیا این خودرو میتواند جایگزین خوبی برای پراید شود؟

 

آنطور که از شواهد پیداست از آنجایی که خودروهای وارداتی مالیات‌های سنگینی دارند و قیمت تمام‌شده‌‌‌ بیش از دو برابر ارزش واقعی خودرو است.باید قیمت بالای 30 میلیون را از این خودرو در بازار ایران انتظار داشته باشیم .

 

از سویی دیگر سطح درآمدی بخش اصلی مردم، در سطحی است که هموطنانمان توان خرید خودرو خیلی گران را ندارند. با این تفاسیر نمی‌توانیم تصور کنیم که جایگزین پراید یا هر خودرویی که امروز در محدوده‌ی ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان در ایران تولید می‌شود، محصولی مدرن با استانداردهای برتر جهان باشد.

 

خودرو کوئید یک ماشین شهری هست که بر اساس پلتفرم CMF-A رنو نیسان ساخته‌شده و ابعاد آن شامل ۳۶۷۹ میلی‌متر طول، ۱۵۷۹ میلی‌متر عرض و ۱۴۷۸ میلی‌متر ارتفاع است و فاصله بین دو محور آن هم ۲۴۲۲ میلی‌متر هست. رنو کوئید از فاصله نسبتاً زیاد ۱۸۰ میلی‌متر از سطح زمین، بهره می‌برد و برای جاده‌هایی که کیفیت پایینی دارند، بسیار مناسب است.

 

 

 


 

مشخصات رنو کوئید

 


 

 


 


 

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها