matlabak.ir

کد خبر: ۱۰۳۴۹
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸ - 21 August 2017
زانو درد و ورم زانو یکی از شایعترین مراجعه افراد به پزشک متخصص می باشد که ممکن است در همه افراد و سنین مختلف حتی در جوانی و به علت و دلایل مختلفی مانند آرتروز زانو،آسیب ها و صدمات، زانوی ضربدری یا به علت پای پرانتزی، بورسیت،کیست بیکرز،آرتریت روماتوئید، درد جلوی زانو و علل دیگر به وجود بیاید.

معجون گیاهی درمان درد زانو و مفاصل !!

 

 


 

زانو درد و ورم زانو یکی از شایعترین مراجعه افراد به پزشک متخصص می باشد که ممکن است در همه افراد و سنین مختلف حتی در جوانی و به علت و دلایل مختلفی مانند آرتروز زانو،آسیب ها و صدمات، زانوی ضربدری یا به علت پای پرانتزی، بورسیت،کیست بیکرز،آرتریت روماتوئید، درد جلوی زانو و علل دیگر به وجود بیاید.درد زانو مرتبط با افزایش سن و شرایطی مثل آرتریت کمک می کند، اگر زانو درد شدید باشد باید با  یک دکتر برای تشخیص و درمان مناسب مشورت کنید.

 

 

اگر از آن دسته افراد هستید که از درد زانو و ورم مفاصل رنج می برید دیگر نیازی نیست از داروهای شیمیایی برای تسکین درد استفاده کنید . معجون گیاهی فوق العاده ای برای درمان درد زانو و مفاصل توصیه می کنیم که طبق بررسی های انجام شده مواد تشکیل دهنده این معجون به طرز معجزه آسایی بر روی مفاصل تاثیر می گذارند و افرادی که به طور منظم از آن استفاده کنند می توانند اثرات تسکین درد را در خود مشاهده کنند .

 

 

افرادی که به علت بیماری های مفاصل قادر به راه رفتن نبودند پس از مصرف یکماه از این مخلوط توانستند هر روز بهتر از روز قبل و بعد از یکماه بدون هیچ دردی شروع به راه رفتن کنند .

 

 

طرز تهیه معجون درمان درد زانو و مفاصل :

یک قاشق چای خوری پورد دارچین + یک قاشق چای خوری پودر زنجبیل + یک یا دو قاشق مربا خوری عسل + یک لیوان شیر ( کسانیکه نمی توانند شیر بخورند ، می توانند از آب جوش و یا چای سبز که سرشار از آنتی اکسیدان است و درد آرتریت را کاهش می دهد استفاده کنند ، نیکوتین موجود در چای سبز مسکن خوبی برای درد زانو و مفاصل می باشد ) را مخلوط کرده و میل کنید.

 

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها