matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۰۶۳
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳ - 30 October 2017
ادل خواننده مشهور 25 ساله انگلیسی با قیافه ای عجیب بیشتر شبیه به پلنگ در جشن هالووین شرکت کرد....

 

ادل خواننده مشهور 25 ساله انگلیسی با  گریم متفاوتی درجشن هالووین امسال شرکت کرد

 قیافه عجیب ادل خواننده معروف انگلیسی در جشن هالووین
این گریم عجیب ادل به پلنگ های ایرانی تشبیه شده است!!

 

این اولین دفعه نیست که ادل با چنین قیافه عجیبی در جشن هالووین شرکت میکند،در سال 2014 نیز"ادل" به همراه همسرش به جشن هالووین رفت. او برای این مراسم یک لباس سراپا مشکی و پف دار به سبک بیوه های سیاه پوش قرن 18 به تن داشت و تور بزرگی روی سرش انداخته بود.

 


قیافه عجیب ادل خواننده معروف انگلیسی در جشن هالووین
اگرچه "ادل" چهره اش را کاملا پوشانده بود اما به نظر میرسید آرایش او شبیه صورت یک اسکلت است. "ادل" شخصیت درونگرایی دارد و همیشه مسائل شخصی و خانوادگی اش را دور از رسانه ها نگه داشته است.

 

لازم به ذکر است هالووین  یک جشن مسیحیت غربی و بیشتر سنتی می‌باشد که مراسم آن سه شبانه روز ادامه دارد و در شب ۳۱ اکتبر (نهم آبان) برگزار می‌شود.

 

بسیاری از افراد در این شب با چهره‌های نقاشی شده، لباس‌های عجیب و غریب و غیرمرسوم می‌پوشند و کودکان برای قاشق زنی برای جمع‌آوری نبات و آجیل به در خانه دیگران می‌روند.

 

 این جشن را مهاجران ایرلندی و اسکاتلندی در سده نوزدهم با خود به قاره آمریکا آوردند.فعالیت‌های هالووین شامل حضور در صحنه‌های جشن در خیابانها و مراکز شهر با لباس رنگارنگ و عجیب و غریب و چهره‌های ترسناک و نقاشی شده، تزئین، کنده کاری کدو تنبل و روشن کردن شمعی درونش همچو فانوس، آتش بازی، روشن کردن چراغهای کوچک همچو ریسه و سیب بازی «در یک تشت پر از آب چند سیب می‌ریزند و بچه‌ها با دهان باید سیبهای شناور در آب را بیرون بکشند» و بازی‌های فالگیری و غیب گویی و پیش گویی کردن، شوخی و جوک تعریف کردن، بازدید از جاهای خالی از سکنه وترسناک، گفتن داستانهای ترسناک و تماشای فیلم‌های وحشتناک میشود

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها