matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۰۶۴
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱ - 30 October 2017
به نظر شما شاخ واقعی کیه ؟ شاخ های دنیای مجازی ما انسان ها ، یا این حیوانات با شاخ های عجیب و غول پیکر در دنیای حیوانات ؟

عموما واژه شاخ رو وقتی می شنویم یاد اپلیکیشن محبوب اینستاگرام و شاخ های اینستا می افتیم حاالا بگذریم از اینکه به چه دلیلی و چرا بهشون میگن شاخ برویم سراغ دنیای حیوانات و آن دسته از حیوان هایی که این بیماری شاخ بودن از انسان ها به آنها نیز سرایت کرده در این مطلب  نام چند حیوان که بزرگترین و عجیب ترین شاخ ها را دارند برای شما آورده ایم حالا شما بگویید شاخ واقعی کیست ؟

 

 

گاوی از نژاد (Ankole-Watus) با  داشتن شاخی به طول حدود 2 متر که از آنها برای تنظیم دمای بدنش استفاده می کند. نام این گاو به عنوان حیوانی که بلند ترین شاخ دنیا را دارد ثبت شد.

 

عجیب ترین شاخ های حیوانات که در گینس ثبت شدند  + عکسدرست می بینیید ، اشتباه نکنید این فتوشاپ نیست این گاو آفریقایی که نامش لورچ است بزرگترین دور شاخ جهان را دارد . اندازه دور شاخ این حیوان ۹۵٫۲۵ می باشد. این هم یکی دیگراز عجیب و غریب ترین رکوردهایی است که در گینس ثبت شده است.

 

عجیب ترین شاخ های حیوانات که در گینس ثبت شدند  + عکس

 


همه می دانیم که گوسفند دو شاخ دارد حالا اگر که یک گوسفند سه شاخی را ببینیم با کمی اغماض می پذیریم ولی مطمنا اگر یک گوسفند را ببینید که چهارشاخ دارد حتما حیرت زده می شوید. یک نژاد عجیب گوسفند به نام مانکس لوافتان وجود دارد که چهارشاخ در روی سر خود دارد این حیوان در جزیره ای به نام مان در انگلستان زندگی می کند. وقتی در تصویر پایین ، به این گوسفند دقت کنید شاخ هایش درست مثل چنگال خرچنگ هستند.

 


عجیب ترین شاخ های حیوانات که در گینس ثبت شدند  + عکس


 

تصویر پایین متعلق به حیوان شاخ دیگری به نام Waterbuck است. این حیوان از گونه بز کوهی است و در نامبیای آفریقا زندگی می کند . این عکس را یک عکاس آماتور وقتی که در حال گشت و گذار در مناطق آفریقا بوده از این حیوان گرفته است و این چنین شد که این حیوان نیز به جمع حیوانات شاخ پیوست .عجیب ترین شاخ های حیوانات که در گینس ثبت شدند  + عکس


حالا برید تو اینستا بگید ما شاخیم ...!! والا
 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها