matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰ - 04 November 2017
بی میلی جنسی مردان و دلیل سرد شدن رابطه زناشویی و سردمزاجی و کم شدن میل آقایان به رابطه با همسر و راه حل مقابله با مشکل جنسی مرد
بی میلی جنسی در آقایان !!


افرادی  که به این اختلال جنسی مبتلا می‌شود، تصورات و تخیلات جنسی و رغبت و تمایل خود را به فعالیت جنسی از دست می‌ دهد. بی میلی جنسی ممکن است از ابتدای بلوغ تظاهر کند یا در درازمدت و پس از مدتی طولانی بروز کند.

 

 توجه به این موضوع نیز ضروری است که آیا بی‌ میلی جنسی فقط نسبت به همسر اتفاق افتاده یا فرد نسبت به همه افراد جنس مخالف چنین حسی دارد. در اغلب موارد، بی ‌میلی جنسی یا سرد مزاجی در مردان منشا و علت روانی دارد اما ممکن است بر اثر بیماری‌های جسمی هم بروز کند.

 

در مردان مبتلا به بی‌ میلی جنسی، در صورتی که بیماری آشکاری مانند بیماری قلبی‌عروقی، دردهای مزمن و نظایر آن وجود نداشته باشد، باید غدد جنسی، هیپوفیز و تیرویید از نظر اختلال های هورمونی احتمالی بررسی شود. همچنین بی ‌میلی جنسی در مردان به علت بیماری‌های روان‌ پزشکی مانند افسردگی و اختلال ‌های اضطرابی به وفور مشاهده می‌شود.

 

بی‌ میلی جنسی بدون علت جسمی

 بسیاری از مردانی که با بی ‌میلی جنسی مراجعه می ‌کنند، وقتی با دقت بیشتری بررسی می‌ شوند، گاه به اختلال جنسی هم ‌زمان دیگری مبتلا هستند. به ‌عنوان نمونه، مردانی که به ناتوانی جنسی و اختلال در نعوظ دچار هستند، در صورتی که برای درمان آن اقدام نکنند، به تدریج میل و رغبت خود را به روابط زناشویی از دست می‌ دهند.

 

ناسازگاری‌‌ های زناشویی نیز از علل دیگری است که ممکن است باعث مهار و سرکوب میل ‌جنسی در مردان شود. این نوع بی‌ میلی جنسی، ثانویه به سایر مشکلات و اختلال ‌های خارج از بستر، رخ می‌دهد.

 

انواع و اقسام استرس ‌ها نیز از دیگر علل مهم کاهش میل جنسی در مردان به شمار می ‌روند. استرس‌ های شغلی، اختلال‌ های خواب، استرس تولد فرزند ناخواسته، استرس‌های اقتصادی و نظایر اینها فرد را به بی‌ میلی جنسی دچار می‌کند.

 

گاهی اوقات، بی‌ میلی جنسی در مردان، ثانویه به بی ‌میلی جنسی همسران آنهاست. ناهماهنگی در مسایل جنسی زن و شوهر از جمله مواردی است که باید با مشاوره به موقع زوجین به رفع یا کاهش آن اقدام کرد.

 

مصرف برخی داروها، سیگار، الکل و مواد مخدر از دیگر علل ابتلا به بی‌میلی جنسی در مردان است. افزایش سن از جمله علل دیگری است که به‌طور طبیعی باعث کاهش تدریجی میل جنسی در مردان می‌شود.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها