matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳ - 07 November 2017
حمیدرضا امیری صفت خواننده رپ از مردم در خواست کرده است که در شبکه های مجازی و روزنامه ها با آبروی وی بازی نکنند.
درخواست حمید صفت خواننده رپ از مردم و طرفدارانش !!


حمیدرضا امیری صفت (زاده ۱۸ مرداد ۱۳۷۲، تهران) خوانندهٔ رپ اعتراضی فارسی در ایران است. وی در ۲۴ مرداد امسال در جریان درگیری با شوهر مادرش در خانه خیابان ملاصدرا، منجر به مرگ وی شد.

 

پزشکی قانونی اعلام کرد پدرخوانده حمید صفت به دلیل «خونریزی و آسیب مغزی در اثر اصابت جسم سخت به آهیانه راست متوفی» فوت کرده‌ است. با وقوع این جنایت و تشکیل پرونده قضایی در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، با دستور بازپرس سجاد منافی آذر، حمیدرضا به اتهام قتل عمد بازداشت شد.

 

گفتنی است این خواننده معروف از مردم در خواست کرده است که در شبکه های مجازی و روزنامه ها با آبروی وی و خانواده اش بازی نکنند و اخباری کذب درباره وضعیت پرونده ام و یا مسئله ای که گفته بودن من خودکشی کردم نگویند. وی گفته است این دروغ ها مشکلات من رو بیشتر می کند.

 

بیشتر بدانید :

 

او یک دهه هفتادی که خیلی زود معروف شد، چهره ای متفاوت که فعالیت اش زیرزمینی و غیرمجاز است اما هوادارانش زیادن، می گوید من یاغی ام اما احمق نیستم !

 

حمید صفت فعالیت خود را از دوران راهنمایی به همراه دوستش علی رهرو شروع به ساخت موزیک رپ زیرزمینی کرد الگویش را افرادی مثل امینم و ۵۰سنت معرفی میکند، اولین آهنگش موزیکی بنام خیابانی ها بود.

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها