matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۲۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶ - 12 November 2017
خبر ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی ، روز گذشته تیتر اخبار داغ شبکه های اجتماعی بود ؛برای روشن شدن این موضوع با خانم بازیگر تماس گرفته شد و او هم پاسخی متفاوت به این حواشی داد.
ماجرای ازدواج مهدی طارمی ، و سحر قریشی و واکنش این دو چهره به این خبر

 


خبر ازدواج مهدی طارمی با سحر قریشی در فضای مجازی و میان مردم  جنجال به پا کرد و میتوان گفت پربازدترین خبر فضای مجازی مربوط با ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی بود

 

شایعه ای که با پست عاشقانه فوتبالیست تیم ملی ایران و همچنین پاسخی که هم تیمی پرسپولیسی اش حسین ماهینی منتشر کرد دامن گرفت .

 

همه چیز از یک توئیت عاشقانه آغاز شد ؛

 


 ماجرای ازدواج مهدی طارمی ، و سحر قریشی و واکنش این دو چهره به این خبر

 


مهدی طارمی در توئیتر مطلبی را منتشر کرده بود که حسین ماهینی، کاپیتان پرسپولیس، به نحوی آن را بازتاب داد که هواداران پرسپولیسی متوجه شدند مهاجمشان قرار است به زودی ازدواج کند.

 

 ماجرای ازدواج مهدی طارمی ، و سحر قریشی و واکنش این دو چهره به این خبر

 

توئیت عاشقانه مهدی طارمی در 24 ساعت گذشته خیلی بازتاب داشته و حالا هافبک سرخ پوشان پایتخت برای پایان دادن به این شایعات واکنش نشان داد و با توئیتی به نادرست بودن این خبر اشاره کرد

 

 اما سحر قریشی در گفتگوی تلفنی این خبر را نه تکذیب کرد و نه تایید

 

سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواجش با مهدی طارمی گفت:

 

اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده) فکر می کردم می خواهید در خصوص برادرم با من مصاحبه کنید. فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این حرف ها زیاد می زنند.

 

سحر قریشی افزود:ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می کنم و نه تکذیب، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم .

 

از قرار معلوم این نوع پاسخ سحر قریشی و تایید و تکذیب نکردن شایعه ازدواجش با مهدی طارمی حاکی از نادرست بودن شایعه پراکنی های کاربران بوده است.

 

 

 

 

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها