matlabak.ir

تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰ - 12 November 2017
نام بهترین کرم پودر ها را بدانیم ، مقاسه کرم پودرها با یک دیگر ، کرم پودرهای محبوب به همراه معایب و مزایای آنها...


 بهترین کرم پودرها را بشناسیم / نقد و بررسی کرم پودرها

 


حتما بخوانید :

قبل از اینکه به سراغ لیستی از کرم پودرهای محبوب دراین مطلب برویم باید این را بدانید که کرم پودر از آن دسته لوازم آرایشی هست که مصرف زیادی دارد و مستقیم با پوست ما در ارتباط است ، و این باعث شده که جنس تقلبی ان نیز زیاد در بازار دیده شود .هنگام خرید دقت کنید و از جایی این محصولات را تهیه کنید که مطمن باشید اصل است. همه ما می دانیم که کرم های آرایشی تقلبی چه اسیبی به پوست ما می زنند پس از آنجایی که پوست اهمیت زیادی دارد در خرید کرم پودر دقت کنید.

 

هنگامی که کرم پودر می خرید دقت کنید که مناسب نوع پوست شما باشد به عنوان مثال شما که پوست چربی دارید اگر هنگام خرید ، کرم پودر مخصوص پوست خشک را بخرید  پول خود را بیرون ریخته اید. اینجارا کلیک کنید و با انواع کرم پودرهای مخصوص پوست چرب ، خشک ، مختلط ، معمولی آشنا شوید. در ادامه با کرم پودرهای محبوب و پرفروش آشنا شوید :

  بهترین کرم پودرها را بشناسیم / نقد و بررسی کرم پودرها

 


1 – لانکوم   2 – شنل   3 – استی لودر  4 – دیور   این چهار کرم پودر در بین انواع برندهای کرم پودر درصد رضایتمندی قابل توجهی دارند که قیمت هرکدام از این چهار کرم پودر نیز بالای 200 هزارتومان است البته که شما می توانید یک کرم پودر خوب با یک قیمت مناسب تر نیز پیدا کنید پس برویم سراغ ادامه مطلب

 


بهترین کرم پودرها را بشناسیم / نقد و بررسی کرم پودرها کرم پودر فنتی :


  حالت مات ، سبکی  و ماندگاری بالا از ویژگی های خوب این محصول آرایشی است . کرم پودر فنتی یک پرایمر نیز برای کسانی که پوست چرب دارند نیز دارد که  باعث می شود که ماندگاری این کرم روی پوست بیشتر بشود. البته خود این کرم به تنهایی ماندگاری فوق العاده ای دارد اگر که پوست چربی ندارید می توانید پرایمرفنتی را تهیه نکنید.

 


بهترین کرم پودرها را بشناسیم / نقد و بررسی کرم پودرها

 

کرم پودر آلترا اچ دی میکاپ فور اور :


کاور یا همان پوشانندگی این کرم متوسط است . این محصول رنگبندی زیادی دارد که روی پوست اکسید نمی شود و مناسب پوست های مختلط یا نرمال است . اگر پوست چربی دارید و این کرم پودر را انتخاب کردید می توانید از پرایمر مات کننده میکاپ فور اور استفاده کنید. پوشانندگی این کرم فقط برای جای جوش و لک کمرنگ و ریز است پس توقع زیادی از این محصول نداشته باشید.

برای کسانی که پوستشان مشکل خاصی ندارد می تواند از این کرم پودر برای مهمانی و عروسی نیز استفاده کند. روی پوست سبک است و اصلا بعد از استفاده احساس سنگینی نمی کنید. بافت این کرم پودر رقیق است و فینیش مخملی دارد.

 

 

بهترین کرم پودرها را بشناسیم / نقد و بررسی کرم پودرها


کرم پودر تنو د پرفکشن گرلن : 


قدرت پوشانندگی این کرم پودر نسبت به میکاپ فور اور که بالا معرفی کردیم بیشتر است. این کرم پودر سنگین است و به همین دلیل بیشتر مناسب عروسی و مهمانی است که می خواهید در ماهی یک یا دو بار از ان استفاده کنید. بافتش بیشتر پودر است زیرا که مناسب پوست های چرب و مختلطه . spf20 دارد و از دیگر مزایای این محصول اینکه ماندگاری خوبی دارد و اکسید نمی شود. 

 بهترین کرم پودرها را بشناسیم / نقد و بررسی کرم پودرهاکرم پودر هلثی میکس :

 

سالهاست که کرم پودر هلثی میکس جز بهترین کرم پودر های دارگ استوری است و این قضیه رو همه ما می دانیم و طبق تحقیقات این کرم پودر مناسب همه نوع پوستی است فقط کسانی که پوست خیلی چرب دارند بهتر است قبل از زدن کرم روی پوست خود از یک پرایمر استفاده کنند.

بافتی رقیقی دارد اما آبکی نیست . پوشانندگی این کرم متوسط است ولی در عوض بیلدبل است یعنی اینکه می توانید برای قسمت هایی که نیاز به پوشانندگی بیشتری دارد یه لایه دیگر هم از این کرم بزنید.

می توان برای استفاده روزانه از این محصول استفاده کرد . حداقل ماندگاری این کرم روی پوست 5 تا 6 ساعت است حتی می توانید از یک پنکک نیز برای ماندگاری بیشتر روی این کرم پودر بزنید .حالت مخملی روی پوست دارد و میشه گفت شباهت زیادی به کرم پودر آلترا اچ دی میکاپ فور اور دارد. با توجه به کیفیت عالی آن قیمت خیلی مناسبی دارد و به امتحانش می ارزد. قیمت این محصول آرایشی حدودا 60 هزارتومان است .

 

 

کرم پودر all nighter  :


کرم پودر توفیسد born this way :

 

از دیگر کرم پودرهایی که طبق تحقیقات مورد پسند بوده این برند born this way  است که مناسب انواع پوست است . چربی ندارد و با وجود داشتن آب نارگیل پوست شما را آبرسانی می کند و باعث شفافیت پوست شما می شود. کاور این کرم پودر متوسط است . تمامی این توضیحات مربوط به خود کرم پودر بود واگر بخواهم برای شما از نقدهای این کرم پودر بگم ؛ باید بگم که مثبت بود و امتیاز خوبی گرفته است. فقط تنها مشکلی که برخی از خانم ها در مورد این کرم گفتند این است که اگر این کرم پودر را برای مهمانی های شب استفاده کنید هنگام عکس انداختن نور رو بازتاب می کنه و عکس شما کمی سفید و براق می شود.

 

 

کرم پودر all nighter  :


از مزیت های این کرم پودر پوشانندگی خوبی است که دارد و برای مصرف روزانه می تواند گزینه خوبی باشد اما چون پوشانندگی بالایی دارد برای کسانی که به مدت طولانی کرم پودر روی صورتشان است مناسب نیست و برعکس کرم پودری که در بالا به آن اشاره کردم اگر در شب استفاده کنید اصلا هنگام عکس انداختن نور رو بازتاب نمی کند. از مزیت های دیگر این کرم پودر این است که شماره های آن نیم درجه بالاتر می رود یعنی به عبارتی شما می توانید به راحتی رنگ مناسب پوستتان را پیدا کنید. فقط عیب آن این است که به علت غلظت زیادی که دارد پخش کردن و یک دست کردنش روی صورت کمی سخت است.

 

 

این مطلب تجربه شخصی و تحقیقی در مورد کرم پودرها است . شما از کدام از این محصولات استفاده کردید اگر انتقاد یا پیشنهادی ازاین محصولات دارید یا اینکه محصول خوبی را می شناسید  که معرفی نشده نظرتون و تجربه خود را برای ما و بقیه کاربران ارسال کنید تا بتوانیم یک انتخاب درست و عالی داشته باشیم.

 

 

نویسنده : زهرا.ا

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها