matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۴۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴ - 21 November 2017
در فیلم زیر آمار کشته شدگان مسکن مهر از زبان مردم مختلف کرمانشاه بویژه ساکنان مسکن مهر شهید شیرودی پاسخ داده شده است!

 آمار کشته شدگان مسکن_مهر از زبان مردم مختلف بویژه ساکنان مسکن مهر شهید شیرودی

 

 

تاکنون آمار ضد و نقیضی از تعداد کشته های مسکن مهر کرمانشاه منتشر شده است. یک روز می گویند دو نفر مرده اند؛ روز بعد نماینده کرمانشاه می گوید حداقل 1000 نفر جان خود را از دست داده اند که 250 نفرشان مسکن مهری بوده اند؛ روز ششم زلزله توسط معاون استاندار اعلام می شود که در مسکن مهر 100 نفر کشته شده‌اند؛ بعدازظهر همان روز، همان فرد می گوید منظورش این بوده که در مسکن مهر خودمالکی 100 نفر جان داده اند؛

 

تنها چیزی که به صورت شفاف می توان مشاهده کرد اینکه مسوولان دولتهای قبلی و فعلی سعی می کنند امن ترین مسیر را برای عبور از راه پرانتقاد فعلی انتخاب کنند؛ حتی اگر مجبور شوند بر عملکرد رقیب مهر تایید بزنند.

 

رییس دولت قبل آقای محمود احمدی نژاد در جمعی بدون آنکه به چگونگی استحکام مسکن مهر سرپل ذهاب اشاره کند، تنها یادآور می شود که دولتهای نهم و دهم حدود 4 میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر در کل کشور ساختند و اینکه بعضی در حال تبلیغ منفی هستند. او همچنین می گوید که "بعضی از مسکن مهر، خودمالکی بوده، بعضی را دولت مستقیما پشتیبانی کرده، بعضی نظارتش با دولت بوده، بعضی نبوده(!) است."

 

به زعم وی "این کارها که تبلیغ است ارزش پاسخ دادن ندارد


از دولت قبل که بگذریم به موضع گیری دولت فعلی در قبال مسکن مهر می رسیم که مشخص نیست با خودش چند چند است! اول که این طرح را "مزخرف" و "اقتصاد برانداز" خطاب کردند، بعد در جریان زلزله اخیر بدشان نیامد که تمام گناه فروریختن مسکن مهر را به گردن دولت قبل بیندازند. اما به یکباره روز شنبه 27 آبان قائم مقام وزیر در مقام دفاع از این طرح، برمی خیزد و اعلام می کند که در مسکن مهر تنها 2 نفر کشته شده اند.

 

پس از همه این بحث ها و اظهار نظر ها سوالی که همچنان بر قوت خود باقی است این است که تعداد افرادی که در مسکن مهر استان کرمانشاه کشته شدند دقیقا چند نفر است؟

 

در فیلم زیر سوال فوق از زبان مردم مختلف کرمانشاه بویژه ساکنان مسکن مهر شهید شیرودی پاسخ داده شده است!!


<div id="1511249018727978"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/TDn27?data[rnddiv]=1511249018727978&data[responsive]=yes"></script></div>

 

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها