matlabak.ir

تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷ - 26 November 2017
بهترین مارک کرم پودر مناسب برای کسانی پوست چرب ، مختلط و یا مستعد به جوشی دارند را بشناسید. مقایسه و ارزیابی بهترین کرم پودرها ...
معرفی و مقایسه  6 کرم پودرعالی ، مناسب پوست چرب و مختلطکرم پودر پایه یک آرایش است و باید که درست انتخاب شود خصوصا برای افرای که پوست چرب و مختلط یا مستعد به جوش دارند اما با وجود تنوع زیاد مارک های کرم پودرها چگونه امکان پذیر است ؟

جای هیچ نگرانی نیست در این قسمت از پک آرایشی مطلبک با کمک تجربه و تحقیق بیوتی بلاگر مطلبک می توانید لیستی تهیه شده در زیر که شامل  6 کرم پودر عالی را برای افراد دارای پوست چرب است را مطالعه کنید امیدوارم که توانسته باشیم شما را در انتخاب درست راهنمایی کنیم. البته از آنجایی که کرم ها مستقیما با پوست شما در ارتباط هستند پس قبل از خرید حسابی تحقیق کنید و فقط به این اطلاعات بسنده نکنید ، اینجاراکلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد بهترین مارک کرم پودر مناسب نوع پوستتان کسب کنید.

 متاسفانه باید بگویم چون جنس تقلبی در بازار زیاد وجود دارد و یادتان باشد که همیشه جنس تقلبی ارزانتر نیست و گاها دیده می شود که قیمت مشابه دارند، پس از جایی این لوازم آرایشی ها را تهیه کنید که به اصل بودن آن اطمینان کامل دارید.

 


1 – کلارنس مدل ever matte :

این کرم پودر فاقد چربی است که از عرق کردن پوست ، پس زدن آن روی پوست جلوگیری می کند و می توان آن را یک انتخاب خوب برای افرادی که پوست چرب یا مستعد به جوش دارند به حساب آورد.پوشانندگی این کرم پودر متوسط است و ظاهری مات دارد. حاوی 15 درصد ضدآفتاب است و میتوان گفت که برای مصرف روزانه مفید است . قیمت آن  حدود 190 هزار تومان است.

 


2 – آرت دکو مدل long lasting oil free :

فاقد چربی است که ظاهری مات دارد و نسبت به کرم پودر کلارنس پوشش بالاتری دارد اما نسبت به آن کرم دوام کمتری دارد. دارای فاکتور 20 درصدی ضدآفتاب می باشد که برای مصرف روزانه مناسب است.

 


معرفی و مقایسه  6 کرم پودرعالی ، مناسب پوست چرب و مختلط3 – لانکوم مدل vissionaire :

این کرم پودر آرایشی درمانی است که برای پوست های چرب یک فاکتور خوب است. این کرم پودر باعث کاهش منافذ باز پوست ، کاهش لک و چروک های ریز می شود و به همین دلیل این خاصیت ها به آن لقب کرم پودر آرایشی درمانی داده شده است. از دیگر مزایای قابل توجه این کرم این است که روی جای جوش های صورت اثر می گذارد و باعث کاهش آنها می شود. روی سر آن کانسیلر برای پوشش موضعی بیشتر قرار دارد. کرم پودر لانکوم از پوشش کمتری نسبت به دو کرم پودر دیگر برخوردار است به عبارت دیگر قدرت پوشانندگی کمتری دارد. حاوی ضد آفتاب 20 درصد و قیمت حدود 280 می باشد.

 


4 – استی لودر مدل double wear :

این کرم پودر برعکس محصول آرایشی های بالا که معرفی شد فاقد ضد آفتاب است. مناسب پوست های چرب است و بیشترین پوشش را در بین این 6 کرم پودر معرفی شده دارد که همین ویژگی این محصول آرایشی باعث م شود که برای مصرف روزانه فاکتور خوبی نباشد و بیشتر مناسب مهمانی ها و مجالسی است که نیاز به پوشانندگی خوب و بالایی برای صورت خود دارید. قیمت این کرم پودر مناسب پوست های چرب 195 تومان می باشد.

 

 

5 – مک مدل studio fix  :

همانند استی لودر از پوشش بالایی برخوردار است که می توان گفت حالت گریمی دارد. مناسب پوست های مختلط و نرمال است. حاوی ضد افتاب 15 درصد می باشد. این محصول آرایشی دوام کمتری نسبت به استی لودر دارد.قیمت این محصول آرایشی 160 تومان می باشد.معرفی و مقایسه  6 کرم پودرعالی ، مناسب پوست چرب و مختلط6 – بای براون even finish :

این کرم پودر فاقد چربی است که برای پوست های چرب ، مختلط تا نرمال مناسب است. از مزایای خوب این کرم پودر این است که در این حال که سبک است چهرهای کاملا یکدست را ایجاد می کند. پوشانندگی این کرم پودر طبیعی است و دوام بالایی دارد. حاوی ضد آفتاب 15 درصد می باشد.قیمت این محصول 260 تومان می باشد.

 

با توجه به انتظارات و اولویت هایتان کدام یک را انتخاب می کنید ؟ اگر تجربه استفاده از هرکدام یا یک محصول بهتر را دارید ، لطفا با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها