matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۵۹۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰ - 28 November 2017
سوزاندن و کوچک کردن شکم و پهلو کاری مشکل است اما با مصرف روزانه این معجون های چربی سوز قوی می تواند شما را خوش هیکل تر کند و اثری از شکم چاق باقی نماند و خوش فرمی و لاغری شکم را برای شما به ارمغان بیاورد.
لاغری شکم با 3 معجون چربی سوز قوی !!


بسیاری از مردم این کار را انجام نمی دهند، اما ما را باور داشته باشید، چون این کار جواب می دهد. حتی اگر بخواهید ظرف 3 ماه، 10 کیلو وزن کم کنید، یا آنکه فقط شکم خود را آب کرده یا سطح انرژی خود را افزایش دهید، همه ی این ها را در برنامه ی کاهش وزن روزانه ی خود بنویسید. نخستین هدف برای کاهش وزن این است که این مسئله را بدانید و به خود بگویید که چقدر باید وزن کم کنید.

 

دوست دارید طبیعی و به آسانی وزن کم کنید ؟ صادقانه بگوییم از رژیم های طولانی مدت خسته شده اید پس بهتر است نوشیدنی های چربی سوز زیر را به رژیم روزانه خود اضافه کنید تا خواص آن را ببینید.با ما همراه بشید.


معجون شماره 1


مواد لازم برای تهیه معجون آب کردن چربی شکم با آلو :

5 عدد آلو ارگانیک

1 ق بذرکتان

1 ق دانه ی چیا

2 فنجان شیرنارگیل یاشیربادام

 

طرز تهیه معجون آب کردن چربی شکم با آلو :

آلوها را خرد کنید و باهمه ی مواد داخل مخلوط کن بریزید ، به همین سادگی معجون کاهش وزن شما آماده می شود. صبحها به محض اینکه از خواب بیدار می شوید این معجون را بنوشید.30 تا 60 دقیقه بعد از آن چیزی نخورید.ا گر به همراه این رژیم مصرف شیرینی و قند را قطع کنید بعد از3هفته متوجه کاهش وزن چشمگیری خواهید شد.

 

چربی های شکم تا حد قابل توجهی کاهش می یابند و علاوه بر آن معده و روده را پاکسازی می کند البته در روند درمان باید صبر و پشتکار داشته باشید. بهترین زمان مصرف این معجون لاغری و چربی سوز شکم ساعت 8 صبح است.

 

معجون شماره 2

 

مواد لازم برای تهیه معجون چربی سوز شکم با جوش شیرین :

3 عدد لیمو

2 شاخه جعفری

2 لیتر آب

جوش شیرین


طرز تهیه معجون چربی سوز شکم با جوش شیرین :

لیمو ها را بشویید و جعفری ها را خرد کنید لیموها و جعفری ها را به آب در حال جوش اضافه کنید و از روی حرارت بردارید وبه آن دو قاشق جوش شیرین اضافه کنید و داخل ظرف در بسته ای بریزید و روزانه یک لیوان از این محلول را با شکم خالی بنوشید.

 

معجون شماره 3

 

مواد لازم برای سوزاندن چربی شکمی با سرکه سیب و جوش شیرین :

نصف قاشق چایخوری جوش شیرین

دو قاشق سرکه سیب

یک لیوان آب

 

طرز تهیه معجون چربی سوز شکم با سرکه سیب و جوش شیرین :

جوش شیرین و سرکه را داخل 1 لیوان آب ترکیب و هر صبح با شکم خالی بنوشید. با انجام دادن یکی ازاین نسخه ها ظرف مدت کوتاهی لاغر خواهید شد به خاطر داشته باشید اگر با رژیم مناسب و ورزش همراه باشد نتیجه بهتری می دهد.

 

نکته :

اگرچه جوش شیرین یک نسخه قدیمی برای سوء هاضمه است اما مصرف فراوان آن موجب تجمع خون در یک نقطه می شود جوش شیرین حاوی مقادیری سدیم است که برای افراد که مشکلات قلبی و کلیه دارند مضراست و باعث فشار خون بالا مشکلات قلبی کلیوی در افراد سالم می شودجوش شیرین با داروهایی مثل آسپرین آنتی بیوتیک و داروهای دیابتی تداخل پیدا میکند برای همین پیشنهاد می شود قبل از استفاده از این روش ها حتما با پزشک خود مشورت کنید.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها