matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰ - 02 December 2017
رابطه جنسی در اول صبح لذت بخش تر و از نظر علمی نیز بهتر است. اما به راستی دلیل آن چیست؟ اگر می خواهید رابطه مطلوب و لذت بخش تری داشته باشید. این مطلب را بخوانید.
دلایل علمی که چرا صبح بهترین زمان رابطه جنسی است ؟
 

صبح ‌ها بسیاری از خانم ‌ها، احساس خواب‌ آلودگی دارند، در حالی که مردان فعال و سرحال هستند. از سویی دیگر، مردها در هنگام شب خسته هستند ولی خانم‌ ها سرحال هستند. این پدیده باعث می ‌شود آدم‌ ها خودشان را "جغد شب” یا "چکاوک” که به معنای آدم‌ های شب‌ زنده‌ دار و آدم‌ های سحرخیز است، بنامند.

 

وجود تفاوت‌ در خلق وخو که در اثر متضاد بودن زمان داشتن احساس خوب در آدم‌ها ایجاد می‌شود، یکی از دلایلی است که باعث می‌شود آدم ‌ها به راحتی از یکدیگر دلخور شوند. زمانی که شریک زندگی ما انتظار داشتن رابطه‌ ی جنسی دارد و ما تمایلی به انجام آن نداریم، حس می ‌کنیم او در الگوی زندگی ما تداخل ایجاد می ‌کند.

 

داشتن رابطه جنسی در ابتدای روز راهی عالی برای داشتن یک روز موفقیت آمیز با همسرتان خواهد بود. در صورتی که صبح خسته اید و «حال خوشی» ندارید، اما همسر شما به طور طبیعی از خواب بر می خیزد، به وی اجازه دهید تا شما را در آغوش گیرد و ....

 

داشتن رابطه جنسی در صبح شما را زیباتر می سازد.

درباره داشتن رابطه زناشویی در صبح شما نه تنها در آغاز روز خود به اوج لذت جنسی (ارگاسم) می رسید، بلکه در نتیجه آزادسازی هورمون آندروسترون ( آندروسترون ( DHEA ) هورمونی است که، به صورت طبیعی از غدد فوق کلیوی ترشح می شود) و گرمی و حرارت رابطه ی جنسی طبیعی که موجب بهبود گردش خون میگردد، از پوست و موی درخشانی برخوردار خواهید بود.

 

صبح زمانی است که مرد در اوج شهوت خود قرار دارد.

مردها نیز دارای چرخه های هورمونی هستند و این چرخه ها در طول روز تغییر می کنند. در مردان میزان هورمون تستوسترون در صبح در بالاترین حد خود قرار دارد  (بین ساعت 4 تا 6 صبح). همراه با استراحت و آرامش خوب، این افزایش هورمون تستوسترون میتواند منجر به یک ندای بیدارباش به شدت شهوانی گردد.

 

دکتر جس، رزیدن رفتارشناسی جنسی استروگلاید در مورد داشتن رابطه جنسی در صبح بیان می کند که، نه تنها میتوانید از میزان هورمون تستوسترون و نعوظ بهره گیرید، بلکه حتی اندورفین ها یا مسکن‌ های طبیعی بدن موادی هستند که از غدد مخاطی و هیپوتالاموس ترشح می‌شوند و اثر اصلی آنها تسکین درد است.

 

اندورفینها که مرفین طبیعی بدن (endogenous morphine) خوانده می‌شوند در حقیقت بسیار شبیه به مخدرها - مانند مرفین و دیگر مشتقات تریاک - عمل می‌کنند و تولید آن‌ها در زمان فعالیت بدنی، هیجان، احساس درد، خوردن غذاهای فلفلی، احساس عشق و اوج لذت جنسی است. به شما این اطمینان را خواهند داد که، روز خود را با حال خوبی شروع کنید.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها