matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۶۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳ - 02 December 2017
روغن کرم خاکی در طب قدیم ایران به روغن خراطین معروف بوده یکی از بهترین و مطمئن ترین محصولات موجود در بازار است که تمامی بزرگان طب سنتی ایران و جهان آن را تایید کرده اند.
روغن خراطین و خواص باورنکردنی آن در طب سنتی !!


روغن خراطین یک روغن
صد درصد طبیعی است که از یک نوع کرم خاکی به نام "ایزینیا فتیدا” خارج می شود. نوع مرغوب این کرم در هندوستان و استرالیا وجود دارد. و خشک شده آن اکثرا وارداتی است. این روغن یکی از طبیعی ‌ترین روغنها  برای افزایش و حجیم شدن عضلات و بافتهای بدن بوده و بدون بازگشت است.

 

در طب سنتی از این روغن جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده می‌ گردید که امروزه اثرات شگفت ‌انگیز آن شناخته شده و جایگزین تمامی کرمهای شیمیایی، بوتاکس‌ ها و جراحی‌ ها که همگی از عوار ض بسیاری برخوردار است، شده است.

 

خواص روغن خراطين در طب سنتی :

در گذشته و در طب سنتی ایرانی اولین بار دانشمند ایرانی ابوعلی سینا این روغن را از کرم خاکی تهیه تمود و آن را با روغن زیتون و با روغن کنجد ترکیب کرده و برای درمان بیماری ‌ها استفاده می کرد، اما امروزه با پیشرفت صنایع تبدیلی این روغن به صورت 100 درصد خالص از نوعی کرم خاکی استخراج می گردد.

 

همچنین در طب قدیم و عربی و چینی برای بزرگ کردن و حجم دادن به اندام های مختلف بدن از جمله اندامهای جنسی بدن ( آلت تناسلی ، باسن و سینه ) ، گونه ها ، لب و.. از روغن خراطین اصل استفاده شده است.

 

نحوه مصرف روغن خراطین اصل :

مصرف این روغن به صورت موضعی می باشد و مستمر باید باشد . روغن خراطین در افزایش قطر آلت مردانه بیشتر تاثیر دارد تا طول آن .نحوه ی استفاده از این روغن 1 الی 3 بار در روز می باشد و مدت 2 الی5  ماه باید از آن استفاده کرد. چون از راه پوست جذب می شود.  قبل مصرف حتما باید خوب اون عضو را مالش داد تا سرخ شود .

 

روغن خراطین اصل بجز اثر حجم دهندگی، فواید دیگری نیز داراست .

در پوست صورت ایجاد شفافیت و درخشندگی می کند و پوست را فوق ‌العاده نرم و لطیف می کند. همچنین اثر بی‌ نظیری در کمرنگ کردن و محو نمودن لک ‌های پوستی دارد. روغنهایی که از این خواص برخوردار نیستند به هیچ عنوان خالص و اصل نمی ‌باشند.


یکی از مهمترین کاربردهای روغن خراطین کاهش چین و چروک پوست، رفع خط اخم، خطوط پیشانی و در نهایت جوان سازی پوست است. همچنین محرک اعصاب خارجی است.

 

روغن خراطین اصل به هیچ عنوان بصورت کِرِم و جامد نیست و یک روغن مایع است و افرادی که تحت هر عنوانی روغن خراطین را با برند ها و شعارهای مختلف بصورت کرم جامد عرضه می کنند، قابل اطمینان نیستند و توصیه می شود تهیه نفرمائید.

 

روغن خراطین اصل به هیچ عنوان بدون بو نیست و یک بوی گرم و خاصی دارد. هر چه این بو بیشتر باشد، ‌نشان دهنده خالص ‌تر بودن روغن است. از خرید روغنهایی که هیچ بویی ندارند خودداری نمائید.

  

نکته در مورد روغن خراطین:

– استعمال طولانى مدت این روغن بر یک عضو سبب بزرگ شدن و فزونى حجم آن مى ‏شود.

– مصرف خوراکى دارو ممنوع است.

– افرادی که صورت چرب و دارای جوش می باشند بعد از ۲ ساعت صورت خود را بشورند.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها