matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۶۶۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲ - 03 December 2017
کمیته تیم‌های ملی به نقل از کی‌روش اعلام کرد که سرمربی تیم ملی با روزنامه اسپانیایی آس صحبتی نداشته است.

 پس از پایان مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه روزنامه‌ ‌اسپانیایی آس و شبکه تلویزیونی ۴ اسپانیا به‌ نقل‌ از کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران اعلام کردند که کی‌روش اظهار کرده که از قرعه ایران نمی‌تواند خوشحال باشد.

 

این روزنامه‌ ‌اسپانیایی در ادامه‌ و به‌ نقل‌ از کارلوس کی‌روش و به استناد اظهاراتش در گفت‌وگو با شبکه ۴ اسپانیا آورد: "از قرعه ایران نمی‌توانم خوشحال باشم، ‌اسپانیا و پرتغال دو تیم خاص برای من هستند. جام جهانی برای ما رقابت‌های سختی خواهد بود. همیشه جام جهانی سخت است و فرقی ندارد که در چه گروهی قرار داشته باشیم".

 

رونامه اس در اولین خبرش که پس از قرعه کشی جام‌جهانی منتشر کرده به نقل از شبکه ۴ اسپانیا نقل و قول کی‌روش را منتشر کرد. در متن مصاحبه شبکه ۴ اسپانیا با کی‌روش جملات فوق به روشنی دیده می‌شود.

 

البته روزنامه آس دقایقی پس از انتشار اولیه اظهارات کی‌روش به نقل از شبکه ۴ اسپانیا، اظهارات کامل کی‌روش را مستقلا نیز منتشر کرد.

 

در پی انتشار خبر فوق کمیته تیم های ملی گفت‌وگوی کی‌روش با آس در کانال فدراسیون را تکذیب کرد

 کمیته تیم‌های ملی به نقل از کی‌روش اعلام کرد که سرمربی تیم ملی با روزنامه اسپانیایی آس صحبتی نداشته است.تکذیب گفت‌وگوی کی‌روش با آس توسط کمیته ملی+سند

 

این اظهارات به نقل از کی‌روش در حالی در روزنامه‌ آس و شبکه ۴ اسپانیا منتشر شد و ترجمه آن نیز بر روی خروجی بعضی از رسانه ها  قرار گرفت که به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال با موضع‌گیری سختگیرانه اخیر کی‌روش باردیگر با فضاسازی و بدون توجه به ماهیت نظرات فنی و زیرساختی کی‌روش به دنبال نزدیکی اجباری - حداقل در فضای افکار عمومی - دیدگاه‌های متضاد طرفین است. به نظر می‌رسد تکذیب عجولانه اظهارات متفاوت کارلوس کی‌روش که در روزنامه آس منتشر شده نیز در همین راستا باشد.

 

متن کامل اظهارات کارلوس کی‌روش در روزنامه‌ آس پس از قرعه کشی جام جهانی به این شرح است:

شاید حداقل در این ۱۵۰ روز باقیمانده تا جام جهانی ۲۰۱۸ وقت آن رسیده باشد تا یک بار برای همیشه در طی این ۷ سال اخیر بدون هیچ حاشیه و پیش شرطی به کی‌روش و ایده‌هایش اعتماد شود و دولت و فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را برای تحقق حداقلی خواسته‌های فنی او به کار گیرند و از هر حربه‌ای جهت همراه نشان دادن افکار و ایده‌های طرفین خودداری کنند.


 

تکذیب گفت‌وگوی کی‌روش با آس توسط کمیته ملی+سند


تکذیب گفت‌وگوی کی‌روش با آس توسط کمیته ملی+سندگزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها