matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳ - 03 December 2017
آیا دوست دارید در نظر همسرتان زیبا و مهربان جلوه کنید تا عاشقتان شود و همسرتان را دوست پسر خود کنید ؟ اگر این طور است، باید روی مسایلی تمرکز کنید که آنها دوست دارند. با مطلبک همراه باشید.
چگونه همسرمان را دوست پسر خود بکنیم !!


برای آنکه شوهرتان را تحت تاثیر قرار دهید و یک زندگی زیبا را در کنار او تجربه کنید ، از همین امروز دست به کار شوید. در این مقاله با هم چند روش را به نقل از دکتر ایمانی ایمانی فر مرور می ‌کنیم تا بتوانید با شوهرتان ارتباط عاطفی عمیقی ایجاد کنید.

 

در این تکنیک باید ابتدا فرض کنید که همسرتان، با شما نسبتی ندارد و شما می خواهید مخ او را بزنید؟  مطمئناً شما می دانید که چگونه مخ یک مرد را بزنید مثلاً بعضی از کارهایی که یک دختر انجام می دهد تا  مخ یک پسر را بزند، به قرار زیر است. با ما همراه باشید.

 

تکنیک چگونه همسرمان را دوست پسر خود قرار دهیم :

1.تمام اراجیف پسره را تایید می کند.

 

2.از حسن ها و خوبی های پسره می گوید ( مثلا دختره می تواند به پسره بگوید : من عاشق بینی عقابی و گنده تو شدم، یه حسی خاصی بهم میده، حس غیرت و مردانگی ).

 

3.از حسن های والدین پسره می گوید و درصدد اثبات اشتباهات پسره و خانواده اش برای پسره نیست.

 

4.همیشه حق را به پسره می دهد. در حرف زدن عشوه و ناز می کند و بدن خود را دائماً با ناز و ادا تکان می دهد و  به نیازها و احساسات پسره کاملاً حساس است، یعنی وقتی پسره گفت آب؟ دختره میگه: وای...آب..

 

5.اگر در حال خوردن غذا هستند و قاشقش بیافتد، میگوید: واه.... ببخشیید..، معذرت می خوام. خاک بر سرم شد...

 

6.همیشه در حال زنگ زدن به پسره هست که کی میبینمت، دلم برات تنگ شده.

 

جالب است بدانید مردها تک بعدی تر از زن ها هستند. یا شاید هم چیزها را آنطور که ما می بینیم نمی بینند.در زندگی مردها هر موقعیت نمی تواند میلیون ها جایگزین یکسان داشته باشد.

 

برای آنها، زنگ نزدن شما خیلی ساده به این معنی است که سرتان شلوغ است و هیچوقت تصور نخواهد کرد که علاقه ای به او ندارید. بنابراین کار شما این است که او را مجذوب خود نگه دارید و کاری کنید که همیشه شما را بخواهد.

 

7.پسره هم اصلا و ابدا هیچ اشکالی نداره و از هر عیب و نقصی هم مبراست و حتی توی دستشویی هم کاری نمی کند و سلطان قلبهاست.

 

همه شما خانم ها در مخ زدن استاد هستید، کافی است این رفتارها و بازیهای را به صورت مصنویی هم که شده، کمتر از یک هفته در جلوی همسرتان نقش بازی کنید، مردها ( به نظرم خیلی هاشون ) چنان برایتان ادای دوست پسری را درآورند که خودتان دیگر حاضر نخواهید بود، از نقش مخ زدن و دوست پسر دیدن شوهرتان دست بکشید، نتیجه کار این است که یک دوست پسر دائمی همیشه حاضر و در اختیار خواهید داشت.

 

نکته:

 

 البته وقتی شوهرتون شروع به تغییر می کند و جوراباش رو توی کفشاش در می آره و باهاتون عشقولانه شروع به صحبت می کند که نقش بازی شما رو باور کرده باشد.

 

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌ صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.حتماً در قسمت پایین نظر بدهید.

 

 (ارائه دهنده تکنیک: دکتر ایمانی فر).

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها