matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰ - 04 December 2017
در این مقاله شما را با بهترین راه حل های خانگی برای مقابله با بوی بد واژن آشنا می کنیم با مطلبک همراه باشید.
بوی بد واژن به دلیل عفونت های دستگاه تناسلی خانم هاست. بوی بد واژن ممکن است همراه با نشانه های دیگری همچون خارش، سوزش، التهاب یا ترشحات واژن باشد.


به طور کلی اگر بوی واژن بدون سایر نشانه های ذکر شده باشد، این بو ممکن است غیر عادی نباشد. عفونت های مختلفی در واژن یافت می شود که می تواند باعث ایجاد اینگونه بوها شود. در اینگونه موارد شما می توانید با درمان های خانگی یا محصولات تخصصی به سرعت از شر این بوها خلاص شوید.

 

راهکارهای خانگی برای مقابله با بوی واژن

آب نوشیدن

نوشیدن آب زیاد یکی از راهکارهای مقابله با بوی بد زنانه است. روزانه 7 تا 8 لیوان آب بخورید تا سموم و مواد زاید بدن دفع شود و هنچنین قند اضافه که یکی از دلایل بوی بد است دفع میشود.

 

سیر

سیر علاوه بر خواص فراوانی که دارد یک انتی بیوتیک بسیار عالی است و به از بین بردن هر نوع باکتری از بدن کمک می کند. برای این منظور می توانید یک حبه سیر کامل را با یک لیوان آب با معده خالی بخورید.

 

شستشوی مناسب ناحیه تناسلی

یکی از راه های آسان برای از بین بردن بوی ناحیه تناسلی، شستشوی مناسب این قسمت از بدن می باشد. خانم های عزیز می توانند به جای استفاده از صابون های معمولی، از صابون های آنتی باکتریال برای شستشوی ناحیه تناسلی خود استفاده کنند.

 

سرکه سفید

دوش سرکه سفید به تنظیم ph کمک می کند.

 

روغن درخت چای

روغن درخت چای خواص ضدعفونی کنندگی بسیاری دارد می توانید برای از بین بردن بوی ناخوشایند واژن سه قطره از این روغن را به یک فنجان آب اضافه کنید و چند بار در هفته با این محلول واژنتان را شستشو دهید.


جوش شیرین

نیم فنجان جوش شیرین به تشت یا به آب درون وان اضافه کنید و به مدت بیست دقیقه درون وان بنشیند. سپس با یک حوله تمیز خود را را به طور کامل خشک کنید. این روش شما را از شر بوی بد واژن خلاص می کند.

 

آلت مرد و زن ، عطری دارد که برای طرف مقابل تحریک کننده است و این بوی دلپذیر بستگی به تغذیه دارد. اگر فرهنگ تغذیه را رعایت نکنید این عطر به بوی نامطبوع تبدیل می شود.

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها