matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۷۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲ - 05 December 2017
دکتر شیری : سالها مشاوره و بررسی میل های مردم به این نتیجه رسیده ام که یکسری روابط و نامزدی ها هرگز به ازدواج ختم نمی شوند که در زیر برای شما خوانندگان محترم این سایت فراهم کرده ایم با ما همراه باشید.
نامزدی های که به طلاق می انجامد ( دکتر شیری )  !!


با فردی رابطه دارید که مشکلات شخصیتی دارد  :

خیلی خود کم بین است و دائم فکر می کند شما از او خوشتان نمی آید یا تقلای زیاد می کند طوری دیگر باشد تا مطلوب شما باشد. اساسا وقتی کسی خیلی تقلا می کند که مطلوب ما بشود احتمالا به دردسرخواهد افتاد و ما را نیز گرفتار خواهد کرد.

 

نامزد شکاک

یعنی در مجموع فکر می کند شما مساله ای دارید که هنوز نتوانسته است  مچتان را بگیرد . شکاکها  هوش خوبی دارند و از انواع شیوه ها استفاده می کنند تا  یک وقت فریب نخورند . خیلی اوقات یک آدم شکاک مرد یا زن موفقی در اجتماع است و هیچ کس باور نمی کند که اینقدر  بدبین باشد . خیلی اوقات آدم رفتار آدم شکاک را به حساب دوست داشتنش می گذارد در حالیکه اینطور نیست. شکاک اشتغال ذهنی MENTAL INVOLVEMENT  شدیدی دارد که همه چیز را کنترل کند و کم ک شما را نیز بیمار می کند. اتمام نامزدی با فرد شکاک ساده نیست و پیشنهاد می کنم  یا خانواده تان یا خودتان صریحا به او اعلام کنید کمه ادامه رابطه برایتان مقدرو نیست.

 

نامزد کنترل کننده

او کسی است که از همه چیز باید خبر داشته باشد تا احساس امنیت کند . معمولا افرادی دقیق هستند و موفق و در خانواده ایی بزرگ شده اند که کنترلر های قدرتمندی اطرافشان بوده است. خیلی سخت است که به شیوه ای غیر از شیوه خودشان قانع شوند . معمولا وقتی دست از کنترل بر می دارند هم خودشان هم نامزدشان نفس راحتی می کشد. این افراد  کمی سبک زندگی خد را تغییر دهند لازم نیست ارتباطتون را باهاشون قطع کنید.

 

نامزد توجه طلب / خیلی وابسته به خانواده

کسی است که فردیت خودش را هنوز پیدا نکرده است. بین احترام به خانواده و اطاعت بدون فکر از آنها هنوز نتوانسته است تمایزی قائل شود. چنین فردی شما را کلافه می کند و حتی کم کم انتظار  دارد شما نیز چنین رفتاری با خانواده او داشته باشید. توصیه من این است که خودتان را به دردسر نیندازید و با کسی که بند نافش را از خانواده اش نبریده وصلت نکنید و حتی ادامه ارتباط ندهید . مرد یا زنی که جنبه های مستقل در زندگیش ندارد ، شریک عاطفی پر دردسری است و مادر یا پدر خوبی نیز برای فرزندان شما نمی شود زیرا آنها را نیز وابسته  به خودش بار می آورد.

 

نامزد خودشیفته

او موقعیت خوبی در اجتماع دارد ( تحصیلی/ شغلی / مالی) و واقعا یه چیزی تو زندگیش هست که خیلی بهش حس قدرت بدهد اما اشکالش اینست که فقط خودش را قبول دارد و در مسائل ارتباطی نیز این اعتماد به نفس کاذب را دخیلی می کند و حال بهم زن میشود. بدی چنین فردی اینست که همیشه در برابرش یک چیزی آدم کم داره

 

نامزدی که برای شما جذاب نیست

گاهی به ما میگویند برو تو رابطه بعدا از نامزدت خوشت می آید . معمولا این حرف غلط است. خوش آمدن فیزیکی یعنی در مجموع من از تیپ و قیافه  و رفتار این فرد خوشم بیاید و به او کشش جنسی نیز احساس بکنم. چنین رخدادی نیازی به فکر کردن و رابطه طولانی داشتن ندارد زیرا بخشی از قضیه ناشی از  ترشحات مغز و عملکرد هورمونها میباشد . ممکن است شما برای او جذاب باشدی اما او برای شما مطلوبیت ندارد . ازدواج با این آدم خیانت به اوست زیرا او با این توقع همسر شما می شود که برای شما نیز در بالای لیست جذابیت قرار گرفته باشد.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها