matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۷۷۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳ - 09 December 2017
اختلال سندرم دستگاه تناسلی یا همان میل جنسی سیرنشدنی بیماری است که به تازگی کشف شده است که در زندگی جنسی دختران و زنان تداخل ایجاد کرده است.
میل جنسی سیرنشدنی یک نوع اختلال پزشکی نادر !!


 اختلالات غیر معمولی وجود دارد که می تواند به سرعت و گاهی عمیقا با زندگی جنسی انسان تداخل ایجاد کند این حال، اغلب به ندرت به اطلاع عموم رسانیده می شود. در ادامه به بررسی یک نوع اختلال پزشکی نادربه نام سندرم دستگاه تناسلی بی قرار می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

یک نوع اختلال پزشکی نادر می باشد که تنها در خانم هایی که دارای میل جنسی سیرنشدنی هستند گزارش شده است. این زنان احساسات عجیب و غیر عادی در نواحی کلیتوریس، واژن، لبهای فرج، و نواحی اطراف واژن و برخی اوقات نواحی مقعدی دارند.

 

این احساسات عجیب شامل حس خارش، احساسات شبه خارش و شبه موجی، تلاطم کوچک یا گرفتگی عضلات در نواحی داخل یا اطراف کلیتوریس و واژن می باشد. این زنان معمولا احساس نزدیک به ارگاسم تجربه می کنند به گونه ای که آنها نزدیک ارگاسم شدن هستند. این احساس متوقف نمی شود.

 

همانطور که در یک ارگاسم واقعی می باشد اما منجر به یک انگیزش الزام آور برای ارضا شدن یا آمیزش و مقاربت داشتن به منظور خلاص شدن از این احساسات می شود.

 

متاسفانه، استمناء یا آمیزش احساسات تناسلی این افراد را کم نمی کند و معمولا این احساسات را بیشتر و بدتر می کند. این سندرم با مصرف الکل، قهوه، ترس، ناراحتی های عصبی بدتر می شود.

 

عوامل زیادی ممکن است در سندرم برانگیختگی مداوم تناسلی زنان نقش داشته باشند انومالی های مادرزادی در ناحیه کلیتوریس و یا اختلات هورمونی می توانند یکی از علل ایجاد این سندرم باشند. بعضی از داروها مثل ترازادون و یا بعضی از مواد مخدر که بر روی هورمون های مغزی مثل سروتونین موثرند می توانند باعث ایجاد این سندرم شوند

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها