matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳ - 11 December 2017
برای لاغری شکم و به دست آوردن تناسب اندام یک روش حیرت انگیز وجود دارد که در عرض دو هفته چربی شکم را به طور کامل از بین می برد.
برای لاغری شکم این فوت و فن را از دست ندهید !!


چاقی بخصوص چاقی شکم عوارض بسیاری از جمله
بیماری های قلبی و عروقی، بیماری کبد چرب، تنگی نفس، سرطان، بیماری کیسه صفرا ، سکته مغزی، ساییدگی استخوان و زانو درد ، افزایش چربی خون و پرفشاری خون دارد. پس لاغری شکم ، سوزاندن چربی های بدن و تمام سختی ها ارزشش را دارد اما نه از هر راهی !

 

بسیاری از مردم برای لاغری شکم به دنبال راه میانبر هستند . این افراد با استفاده از گن های لاغری و قرص های شیمیایی در تلاش هستند تا با افزایش دما و کاهش اشتها چربی های شکم را از بین ببرند. داشتن یک شکم صاف دست ‌یافتنی است؛ به شرطی که فوت و فن‌هایش را بدانید.

 

در این روش می توانید بدون استفاده از دارو و قرص‌های لاغری به راحتی چربی های شکمتان را آب کنید و لاغر و متناسب شوید. برای لاغری شکم و سوزاندن چربی های شکم کافی است روزانه چندین بار با کمپرس های مخصوص آب داغ چربی های چربی های دور شکم و پهلوی خود را آب کنید.

 

بر اساس تحقیقات دانشمندان که بر روی 23 مرد و زن انجام داده اند دریافتند آن دسته از افرادی که آب جوش و ولرم زیا مصرف می کنند و روزانه چندین بار شکم خود را با آب داغ ماساژ می دهند سریعتر به لاغری شکم و تناسب اندام نزدیک می شوند. آب جوش با ایجاد تحرک و افزایش شریان های خونی در توده های چربی شکم باعث لاغری شکم می شود.

 

نکته مهم

عواملی که باعث می شود لاغری شکم با شکست مواجه شوند عبارتند از :

1 – بالا رفتن سن

2 – تمرینات غلط ورزشی

3 – کمبود خواب

4 – رژیم نامتعادل غذایی

5 – اختلالات هورمونی و بعضی از بیماری ها

6 – استرس و اضطراب

 

یک پیشنهاد مهم :

قبل از اینکه به فکرلاغری شکم و تناسب اندامتان باشید بهتر از بدنتان را از لحاظ وجود بیماری ها بررسی کنید. برای مثال اختلال در عملکرد سندروم تخمدان پلیکیستیک یا تیروئید می تواند باعث چاقی و افزایش وزن شود.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها