matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۸۰۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸ - 11 December 2017
یکی از راه های باورنکردنی برای لاغری شکم و آن دسته از افرادی که داشتن شکمی صاف آرزویشان است حلقه زدن می باشد. اگر می خواهید معجزه حلقه زدن برای لاغری شکم را بدانید لطفا این مطلب را بخوانید.
تاثیر حلقه زدن برای لاغری شکم !!


حلقه زدن مانند خیلی از ورزش های دیگر در دسته ورزش های ایروبیک طبقه بندی می شود و اگر با شدت و زمان کافی انجام شود به آب کردن چربی هایی شکم و پهلو کمک بسیاری می کند. حلقه های لاغری عملکردی مانند عملکرد طب سوزنی دارد حداقل خیالتان راحت است که مواد شیمیایی وارد بدنتان نمی شود و هیچ گونه عارضه ای برای بدن شما ندارد.

 

فواید حلقه زدن برای لاغری شکم  :

حلقه زدن ورزشی مناسب برای لاغری شکم می باشد این ورزش نه تنها چربی های شکم را از بین می برد بلکه برای قلب نیز مفید است. علاوه بر این عضله هایی همچون باسن ،شکم ، مایل شکمی، کمر ، ران ها، اندامهای فوقانی و همچنین تحتانی را درگیر می کند.

 

ورزش حلقه زدن به علت بالا بردن ضربان قلب، سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و باعث قوی شدن سیستم اعصاب می شود. جالب است بدانید با یک ساعت حلقه زدن 400 کالری می سوزانید. از همه اینها که بگذریم این ورزش باعث می شود هورمون اندروفین در بدن ترشح شود که در نتیجه شادابی و نشاط را برای شما به ارمغان می آورد.

 

حلقه زدن اگر قرار است منجر به  لاغری شکم و کاهش اندازه دور شکم شود باید مثل هر نوع ورزش هوازی دیگری تعداد تنفس و ضربان قلبتان را در دقیقه بالا ببرید به طوری که وقتی در حال حلقه زدن هستید نتوانید صحبت کنید و بعد از چند دقیقه استراحت کردن نفس بگیرید و بتوانید حرف بزنید.

 

توصیه مهم :

برخی از حلقه ها دارای عاج هستند که برای لاغری شکم بهترین گزینه محسوب می شوند زیرا با ضربه زدن به چربی های شکم باعث سوزاندن سریع چربی ها در این ناحیه می شوند .

 

مضرات حلقه زدن :

افرادی که مبتلا به کمردرد ، بیماری قلبی و یا گردن درد هستند قبل از استفاده از این وسیله با پزشک خود مشورت کنند.همچنین افرادی که تازه زایمان کرده اند نیز باید با پزشک خود مشورت کنند. هرگز حلقه های وزنی را برای کودک خود نخرید . حلقه های ساده برای کودکتان مناسب تر است.

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها