matlabak.ir

تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱ - 13 December 2017
شب یلدا یکی از قدیمی ترین جشن های ایرانیان است که آقایان و هم چنین دخترخانمهایی که در دوران نامزدی به سر می برند با دادن یک هدیه به یکدیگر می توانند یکدیگر را سورپرایز کنند.

در مطلب زیر ایده هایی برای کادوی شب یلدا قرار داده ایم امیدواریم که بتوانید از این ایده ها استفاده کنید و شب یلدای عالی با بهترین برنامه ریزیها داشته باشید.

 

 بهترین هدیه شب یلدا برای خانم ها و آقایان


کادوی اول :

یکی از کادو‌ها کتاب هزارو یک شب است ، کتابی درباره شهریاری که دختران را به کام مرگ می فرسته و شهرزاد دختری که با افسون قصه گویی او را در بند عشق فرو می برد و در پایان هزار و یکمین شب همسر سلطان می شود.

 

دیوان حافظ همیشه جزء یکی از بهترین کادو‌هاییه که میتوا نید در مراسم ‌هایی مثل شب یلدا کادو دهید و مهم نیست که آدم چند تا دیوان حافظ داشته باشه البته اگه به این دلیل نخواستید دیوان حافظ بگیرید کتاب هایی مثل  شاهنامه فردوسی، دیوان مولانا و کتاب هایی شبیه این ها برای هدیه شب یلدا مناسب هستند

 

کادوی دوم:

 

گل و گلدان با گل های طبیعی، نیزمی تواند بهترین هدیه باشد هدیه گلدان مزیتی که دارد این است که اول قیمت مناسب دارد وهم برای هدیه دادن مناسب هستند  و اینکه با ارزشه و برای کادوی شب یلدا چی بهتراز گل که دست خالی نرید.

 

کادوی سوم: طلا

 

 بهترین هدیه شب یلدا برای خانم ها و آقایان


کادوهایی که شبیه میوه های یلدایی مثل انار درست شده اند . مثلا گوشواره ای که به شکل انار درست شده است .البته هدیه طلا بیشتر برای عروس مناسب است .

 

کادوی چهارم: خوردنی

 

اگر برای کادوی شب یلدا خواستید خوردنی ببرید حواستون باشد به اندازه تمام مهمان‌‌‌‌‌‌ها باشد.مثلا دسری که با انار تزئین شده و یا دسر هندوانه .

 

وهم چنین هدیه هایی برای مرد‌ها نیز در نظر گرفته شده است :


کادوی اول : لوازم شخصی

لوازم شخصی یعنی وسایل مورد نیازمردتان مثلا پیراهن ، شلوار ، کیف و کفش و جوراب از جمله وسایلی هستند که مرد همیشه به آنها نیاز دارد.

کادوی دوم :

ماشین ریش تراشی یا وسایل اصلاح صورت هم می تواند هدیه خوبی باشد.

کادوی سوم : عطر و ادکلن و اسپری ومام هم بسیار مناسب است اما باید توجه داشته باشید مارک دار باشد.


 بهترین هدیه شب یلدا برای خانم ها و آقایان


کادوی چهارم :ساعت و یا هندزفری و اسپیکر قابل حمل می تواند یک ایده ی بسیار خوبی باشد. خوبی اسپیکر قابل حمل این است که موزیک را با صدای با کیفیت پخ می کند و هم اینکه شما را از شر سیم های اضافی نجات می دهد.

 

امیدواریم این ایده ها بتواند در دادن هدیه شب یلدا به همسرتان کمک کند.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها