matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴ - 14 December 2017
ماجرای صیغه محرمیت محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی از کجا شروع شد و جریان از چه قرار بود..

مدتی پیش شایعه صیغه محرمیت محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی در میان مردم رد و بدل میشد

 

در پی آن مهران مدیری در برنامه دیشب دورهمی که موضوع برنامه شایعه و شایعه سازی بود از محمد رضا شریفی نیا به عنوان اولین مهمان دعوت کرد و در این برنامه به شایعه فوق پرداخت

 

دیشب مهران مدیری در یکی از بخش های گفتگو موضوع ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی را مطرح کرد که محمدرضا شریفی نیا به آن واکنش نشان داد.

 

محمدرضا شریفی نیا گفت این موضوع شایعه بزرگی بوده که نباید به این شکل رواج پیدا می کرده است. اما نکته جالب اینجاست وی در ادامه گفت: البته یه چیز کوچکی بود که در سفر مکه پیش آمد و باعث به وجود آمدن این شایعه شد.

 

وی گفت: سال ها پیش همراه با تعدادی از هنرمندان به قصد اعمال حج با هزینه شخصی خودمان راهی سفر مکه شدیم. در آنجا متوجه شدیم برای ورود می بایست هر نفر یک محرم همراه خود داشته باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم کسانی که محرم نداشتن به صورت صیغه موقت به محرمیت هم در بیایند. ملیکا شریفی نیا به دلیل اینکه من همراهش بودم احتیاجی به این کار نداشت چون من محرمش بودم. اما هر یک از هنرمندان به صورت اتفاقی و اسمی با هنرمند دیگری صیغه موقت شدند. رز رضوی هم که در این سفر همراه ما بود و دوست ملیکا دخترم بود به صورت اسمی برای زمان کوتاهی به صیغه من در آمد.

 

این اتفاق با شیطنت یکی از هنرمندان در فضای مجازی منتشر شد و به شبکه های اجتماعی راه یافت. همین موضوع باعث شد تا در کمتر از چند ساعت خبر ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی پخش شود.

 

البته این موضوع خیلی زود توسط محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی تکذیب شد. 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها