matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴ - 16 December 2017
در این مقاله محبت ناسالم ، ویژگی های افرادی که محبت بی تناسب دارند و ارزش های غلط فرهنگی که این رفتار را تایید می کند ، و سرنخ بسیاری از این رفتار ها و مشکلات در زنان را مورد بررسی قرار دادیم .
ویژگی های زنان که محبت بی تناسب دارند !!


چند ویژگی از زنانی که مهر بی‌اندازه دارند و محبت بی تناسب می‌ کنند عبارتند از :

زنانی که عشق و محبت بی تناسب دارند اغلب متعلق به خانواده های ناسالم و بدکارکردی هستند که نیاز های احساسی شان مرتفع نگردیده است. وقتی به اندازه کافی محبت نمی بینید و مورد توجه قرار نمی گیرید، نیاز ارضاء نشده خود را با محبت کردن بیش از اندازه به ویژه به مردانی که به شکلی محتاج به نظر می رسند، جبران می کنید.

 

از آنجایی که هرگز نمی توانستید پدر و مادرتان را به اشخاصی گرم صمیمی و متوجه تبدیل کنید به مردان بی اعتنا و بی حضوری توجه کردید به این امید که بتوانید آنها را تغییر دهید. تحت تاثیر ترس از تنها ماندن و ترک شدن به هر کاری تن می دهید تا روابطتان متلاشی نشود.

 

اگر قرار باشد بتوانیم به مرد مورد نظرمان کمک کنیم، هر اندازه تلاش کنیم زیاد نیست، هر اندازه وقت بگذاریم مهم نیست، هر اندازه خرج کنیم باز کم خرج کرده ایم. شما که به نبود عشق در روابط شخصی خود عادت کرده اید، منتظر می مانید، امیدوار می شوید و بر تلاشتان می افزایید تا او را راضی کنید.

 

بیش از ۵۰ درصد مسئولیت، احساس گناه و تقصیرات مربوط به روابط را خود بر عهده می گیرید. حرمت نفس اندک دارید. خود را مستحق خوشبختی نمی دانید. به جای آن احساس می کنید که باید حق لذت بردن از زندگی را به شما بدهند.

 

شما از آن جهت که در کودکی امنیت خاطر نداشته اید به شدت نیاز دارید که مردان و روابط خود با آنها را کنترل کنید و شما در پس نقاب «مفید و یاور بودن» می خواهید اشخاص را در زندگی تان کنترل کنید. در روابط خود بیش از توجه به آنچه وجود دارد، به رویایی توجه دارید که در سر می پرورانید.

 

شما معتاد به مردان و تالمات احساسی هستید. ممکن است به لحاظ بیوشیمیایی و نیز احساسی به استعمال مواد مخدر و مصرف الکل و نیز بعضی غذاها، به ویژه غذاهای با قند زیاد روی بیاورید.

 

به بذل توجه به اشخاص مسئله دار و با درگیر شدن در کارها و اقدامات نا مطمئن، مسئولیت خود را در قبال خودتان فراموش می کنید. تحت تاثیر روابط ناپایدار با دیگران ممکن است زمینه را برای افسرده شدن خود مهیا سازید. به مردان مهربان، با ثبات و قابل اعتماد توجه نمی کنید. در نظر شما اشخاص به واقع خوب، ملال انگیزند»

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها