matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۸۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴ - 16 December 2017
راههای لاغری شکم بعد از زایمان بسیار آسان است . با خواندن این مقاله به کوچک شدن شکم و تناسب اندامتان کمک کنید.
لاغری شکم بعد از زایمان !!


بارداری یکی از عوامل افزایش چربی های دور شکم است. بسیاری از خانم ها بعد از زایمان همیشه نگران اندام خود هستند که نتیجه بارداری است. خیلی از خانم ها بعد از زایمان موفق به کاهش وزن خود شدند اما در مواجهه با چربی های دور شکم ناامید شدند
.نباید فراموش کرد که چربی ذخیره شده در شکم یکی از مقاوم ترین و هشدار دهنده ترین نوع چربی ها از نظر ایجاد مشکلات عروقی و قلبی و بیماری های متابولیکی در شخصی است .

 

ما در این مقاله راهکارهایی برای لاغری شکم بعد از زایمان برای شما خوانندگان محترم این سایت ارائه شده است . با ما همراه باشید.

 

چند راهکار برای لاغری شکم !!

روغن گیاهی ترخون و روغن فندق تاثیر زیادی در آب کردن چربی های دور کمر ، پهلوها و لاغری شکم دارد. برای این  منظور بعد از هر وعده ی غذایی 10 قطره از روغن ترخون را با 10 قطره روغن فندق مخلوط کرده و روی شکم و پهلویتان به آرامی ماساژ دهید تا خوب جذب پوست شوند.

 

شیر دادن به نوزاد پس از زایمان باعث لاغری شکم می شود زیرا شیر دادن باعث می شود رحم سریع تر به اندازه اولیه خود بازگردد، در نتیجه شکم کوچک تر به نظر خواهید رسید.با شیر دادن هر خانم 350 کالری بیشتر می سوزاند این سوزاندن کالری باعث می شود که چربی خای دور شکم زودتر از بین بروند.

 

چای برگ کاملیا سیننسیس ، چای اولانگ ، چای نعنا و چای سبز یک انتخاب بسیار خوب برای سوزاندن چربی ، لاغری شکم و کاهش اشتهاء بعد از بارداری است اگر می خواهید با مصرف این نوشیدنی ها زودتر به نتیجه مطلوب برسید سعی کنید ورزش کنید تا چربی شکم و پهلویتان زودتر آب شود.

 

یکی دیگر از راه های سوزاندن چربی پهلوها و لاغری شکم بعد از زایمان ورزش کردن است . شما می توانید با ورزش هایی مانند دوچرخه سواری ، شنا ، دو به بهترین نتیجه دلخواه تان برسید.

 

بعد از زایمان چربی اضافی دور شکم را چگونه از بین ببریم؟

در پژوهش هایی که دانشمندان پس از تحقیقات زیاد انجام داده اند به این نتیجه رسیدند که مصرف پروتئین کمک زیادی به کاهش چربی های دور شکم و کاهش وزن می کند. طبق این تحقیقات پروتیئن اشتهاء را در 6% کاهش می دهد . آن دسته از افرادی که پروتیئن بیشتری مصرف می کنند چربی شکم کمتری دارند و سریعتر از بقیه به لاغری شکم و تناسب اندام می رسند.

 

ادویه هایی مانند هل ، چوب میخک ، زردچوبه ، سیاه دانه و کنجد سرشار از مواد مغذی و مفید هستند این ادویه ها برای کسانی که چربی بالایی دارند بسیار مفید است. با کمک این ادویه ها می توانید چربی شکم تان را کاهش و کوچک کند. و برای رسیدن به تناسب اندام و لاغری شکم به خود کمک کنید.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها