matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵ - 17 December 2017
رئیس باشگاه گل گهر اخراج و برای همیشه محروم شد....

 

برکناری رئیس باشگاه گل گهر جنجال به پا کرد!! / علت برکناری حسن بدخشان چیست؟


به موجب حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال که به تازگی صادر شده رئیس هیات مدیره فوتبال گل گهر از کار برکنار و برای همیشه از فعالیت در حوزه فوتبال محروم شد.

براساس این حکم :

" حسن بدخشان رییس هیات فوتبال شهرستان سیرجان که رئیس هیات مدیره باشگاه ورزشی گل گهر نیز می باشد  و بنا به تحقیقات انجام شده به صورت غیرقانونی با داشتن همزمان با مسئولیت در هیات مدیره باشگاه گل‌گهر, به عنوان رییس،‌ از منافع مشترکی در این دو پست برخوردار بوده و بر اساس تحقیقات تایید شده کمیته اخلاق در موضوع نظارت بر عوامل زیر مجموعه و برگزاری مسابقه، اقدامات مناسب را انجام نداده، به محرومیت مادام‌العمر از فعالیت در فوتبال محکوم شد.

 

این خبر حاکی است همچنین علی لری گویینی متصدی زمین چمن ورزشگاه امام علی سیرجان که عامل اصلی ریختن مایع مشکوک به ادرار در زمین بازی در دیدار تیم‌های گل‌گهر و خونه به خونه تشخیص داده شد نیز به محرومیت دائمی از فعالیت در حوزه فوتبال محکوم شد.

 

همچنین بر اساس این حکم  رضا فتح‌آبادی سرپرست تیم فوتبال گل گهر نیز  به یک سال محرومیت از کار در فوتبال محکوم شد و تیم فوتبال گل گهر سیرجان به انجام دو بازی در خارج از استان کرمان محکوم شده است"

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها