matlabak.ir

کد خبر: ۱۱۹۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸ - 21 December 2017
برای لاغری شکم و به دست آوردن تناسب اندام طرز تهیه معجون‌های لاغری شکم را به شما آموزش می دهیم که در عرض دو هفته چربی شکم را به طور کامل از بین می برد.

معجون‌های لاغری شکم !!


بسیاری از افرادی که تصمیم به کاهش وزن و سوزاندن چربی می گیرند موقعی که نوبت به لاغری شکم شان می رسند ناامید می شوند و رژیم لاغری شان را رها می کنند. برای این دسته از افراد که هدفشان تناسب اندام و لاغری شکم است باید بگوییم که برای لاغری شکم این معجون‌های لاغری شکم معجزه می کند.

 

مواد لازم برای تهیه معجون لاغری شکم با آلو :

آلو ارگانیک : 5 عدد

بذر کتان : 1 قاشق

دانه‌ی چیا : 1 قاشق

شیر نارگیل یا شیر بادام : 2 فنجان

 

طرز تهیه معجون برای لاغری شکم  و پهلو :

آلوها را خرد کنید و با همه‌ی مواد داخل مخلوط کن بریزید ، به همین سادگی معجون کاهش وزن شما آماده می شود. صبحها به محض اینکه از خواب بیدار می شوید این معجون را بنوشید. 30 تا 60 دقیقه بعد از آن چیزی نخورید. اگر به همراه این رژیم مصرف شیرینی و قند را قطع کنید بعد از 3 هفته متوجه کاهش وزن چشمگیری خواهید شد. چربی‌های شکم تا حد قابل توجهی کاهش می یابند و علاوه بر آن معده و روده را پاکسازی می کند البته در روند درمان باید صبر و پشتکار داشته باشید.

 

مواد لازم برای تهیه معجون لاغری شکم جوش شیرین :

لیمو : 3 عدد

جعفری : 2 شاخه

آب : 2 لیتر

جوش شیرین : 2 قاشق

 

طرز تهیه معجون لاغری شکم :

لیمو‌ها را بشویید و جعفری‌ها را خرد کنید لیموها و جعفری ها را به آب در حال جوش اضافه کنید و از روی حرارت بردارید و به آن دو قاشق جوش شیرین اضافه کنید و داخل ظرف در بسته ای بریزید و روزانه یک لیوان از این محلول را با شکم خالی بنوشید.

 

مواد لازم برای تهیه معجون لاغری شکم لیمو :

لیمو : 1/2 عدد

زنجبیل تازه زنده شده : 1 قاشق چای خوری

خیار : 1 عدد

1/3 فنجان آب

جعفری : 1 دسته

 

طرز تهیه معجون لاغری شکم :

تمام این مواد را داخل آب میوه گیر یا مخلوط کن بریزید تا نوشیدنی یک دست از ترکیب تمام مواد چربی سوز تهیه کنید ، به مدت 5 شب قبل از خواب از این نوشیدنی استفاده کنید تا در مدت کوتاهی اثرات شگفت انگیز آن را ببینید.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها