matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۰۱۵
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱ - 25 December 2017
راه‌های زیادی برای درمان انزال زودرس وجود دارد که در این مقاله ما هشت راه اصلی رو به شما معرفی می کنیم.
روش‌های درمان انزال زودرس بصورت کامل !!


انزال زودرس شایع‌ترین مشکل جنسی در مردان است که تاثیرات جبران ناپدیری بر روابط زناشویی افراد دارد اغلب کسانی که به این بیماری مبتلا هستند به دلایل مختلف فرهنگی و اخلاقی به پزشک مراجعه نمی کنند. در بسیاری از کشورهای توسعه یافته برآورد شده 30 تا 70 درصد مردان به این بیماری مبتلا هستند.

 

برای درمان انزال زودرس باید ابتدا حجب و حیای كاذب را كنار گذاشت و به روانپزشک مراجعه كرد. در این مقاله بهترین راه‌های درمان انزال زودرس را آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

 

روش‌های درمان انزال زودرس به شرح زیر است :

 

درمان های موضعی :

استفاده از كرم های بی حس كننده مانند ژل لیدوكابین و اسپری های بی حس كننده می تواند در بهبود انزال زود رس موثر باشد . (ژل لیدوكابین ، كرم پریلو كابین و استفاده ازكاندوم باعث افزایش زمان انزال می شود و استفاده از اسپری های بی حس كننده به دلیل ایجاد حالت تكرر بعد از مصرف زیاد توصیه نمی‌شود.

 

 درمان‌های دارویی :

داروهای مهار كننده بازجذب سرتونین و ضد افسرده گی در درمان انزال زودرس موثر اند ، بر فرض مثال می توان به داروهای خانواده اس اس آر آی ، اشاره كرد كه شامل داپوكستین ، فلوكستین ، پاروكستین و سرتالین می باشند و همچنین گه گاه داروی ویاگرا را توصیه می كنند . ( درمان های دارویی را در مراحل حاد بیماری كه بیماری از فاز پزشكی وارد فاز روانی شدید شده و موجبات مشكلات عدیده در روابط فرد شده است ، تجویز می شوند و استفاده بدون نظر پزشک از این داروها به دلایل ماهیت های اعتیاد آور و شرطی كننده و گه گاه تكرر جنسی و همچنین آمار بالای خودكشی در اثر استفاده از داروهای ضد افسرده گی ، توصیه نمی شود ، لذا در صورت تمایل به استفاده از این روش حتما قبلا با یک متخصص سایكوتراپ یا روانكاو مشورت كنید. )

 

درمان های رفتاری :

این نوع درمان ها از موثر ترین و سالم و بدون عارضه ترین نوع درمانها می باشند و بر طبق آنها فرد به جای استفاده از دارو یا مواد مصنوعی با استفاده از روش های آموزشی رفتاری ، سعی می كند كه رفتار و احساسات خود را كنترل كند ( در بیشتر مواقع این روشها اولین پیشنهاد برای درمان می باشند ) ، این روشها به هفت بخش تقسیم میشوند كه شامل :

 

تكنیک ماستر و جانسون :

این روش شامل یادگیری ، تشخیص و کنترل احساسات و رفتارهایی است که منجر می شود فرد به اوج نقطه لذت برسد و انزال صورت گیرد ، این روش نیاز به اراده و تمرین زیاد دارد ، اما از جمله موثرترین روشهای درمانی است که تاکنون برای درمان انزال زود رس شناخته شده است ، بر طبق آن فرد در ابتدا توسط خود یا شریکش ، تحریک می‌شود، هر بار که به نزدیکی نقطه اوج لذت می‌رسند ، عمل تحریک را متوقف و بعد از چند لحظه که احساسات فروکش کرد ، دوباره اقدام می نمایند ، بعد از چند روز تمرین اولیه ، عمل زناشویی به روشی که مرد در زیر و زن در بالا قرار می گیرد عمل تکرار می شود به این صورت که مرد در زمان نزدیک شدن به اوج نقطه لذت با آگاه کردن زن که در اینجا کنترل عمل زناشویی را در دست گرفته ، او را باخبر می‌سازد تا رابطه را کنترل کند .

 

بر طبق این روش که از جمله بهترین روشهای درمانی است ، فرد بعد از چندین هفته تمرین و ممارست ، به مرحله ای می‌رسد که کنترل رابطه جنسی برایش شرطی می‌شود و می‌تواند با کنترل احساسات خود ، هم زمان رابطه اش را زیاد کند و هم شریکش را ارضاء کند . ( کلیه اصول این روش بر پایه تحریک و توقف قبل از نقطه اوج لذت می‌باشد ، لذا از جمله بهترین روشها برای افزایش مهارت محسوب می‌شود )

 

تکنیک فشار :

بر طبق این روش با فشار دادن انتها یا سر آلت تناسلی قبل از انزال ، از انزال جلوگیری می شود که دلیل جلوگیری کردن آن این است که با فشار آوردن به این نقاط فشار خون در این نقاط کم می شود و درنتیجه نعوظ یا ارکیسون کم می شود و انزال دیر انجام می پزیرد .

 

پوزیشن خوب هنگام مقاربت :

روش های معمول ( مرد در بالا ) کمک خیلی زیادی به درمان انزال زود رس نمی کند ، برای درمان می بایست از روشهایی که در آن مرد به پشت خوابیده و زن در رو عمل زناشویی را با فعالیت زیاد کنترل می کند از جمله بهترین روشها برای درمان می‌باشند .

 

تعدد رابطه جنسی :

زیاد کردن تعداد عمل زناشویی در طول هفته و روز می تواند به درمان زود انزالی کند به طوریکه اگر هفته ای دو بار عمل زناشویی دارید و آن را تبدیل به هفته ای ? الی ? بار برسانید ، بعد از چند هفته مشکل زود انزالیتان تا حدودی رفع می‌شود .

 

استفاده از کاندوم :

استفاده از کاندوم و بخصوص از نوع بی‌حس کننده آن که در بازار به فروانی موجود است ، میتواند به دلیل کمتر کردن میزان تماس آلت مردانه ، باعث رفع زود انزالی شود . درمان های روانی - عاطفی : یکی از بهترین ها و موثرترین روشها برای رفع انزال زودرس و افزایش لذت در روابط زناشویی ، جایگزینی عشق بازی در عمل زناشویی است ، بدیهی است که در زمانیکه عشق بازی در رابطه جنسی برقرار باشد و دو طرف در حال عشق بازی بایکدیگر اند ، دیگر زود انزالی معنی خود را از دست می‌دهد .

 

کارهایی مثل نوازش ، تحریک کلامی و بدنی زن قبل از دخول و کارهایی مانند توجه و دادن احساس قدرت به مرد در رابطه ، می توانند به این مهم کمک کنند . ( به طور خلاصه اگر زن و مرد در هنگام عمل زناشویی مشغول عشق بازی باشند. به دلیل اینکه رضایت جنسی هر دو طرف ایجاد می‌شود.)

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها