matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲ - 30 January 2018
رضا رشید پور مجری فعلی برنامه حالا خورشید جایگزین مهران مدیری می شود و اجرای 10 شب ویژه این برنامه را در دوران جشنواره فیلم فجر به دست می گیرد...

معاون سیمای رسانه ملی آقای میرباقری در ارتباط با زمان پخش برنامه «هفت» گفت : این برنامه همزمان با آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به تهیه کنندگی سعید پرویزی به روی آنتن می رود همچنین وی افزود که انتخاب نهایی مجری برای این برنامه را به عهده خود تهیه کننده سپرده است.

اولین سری برنامه هفت با اجرای آقای فریدون جیرانی از شبکه سه سیما پخش شد و بعد از این برنامه توسط محمود گبرلو و بهروز افخمی اجرا شد.

تاکنون چندین مجری برای این برنامه پیشنهاد شده است که حاشیه‌های زیادی به همراه داشته ، یکی از کسانی که به عنوان مجری برنامه هفت انتخاب شده بود و خبر آن قطعی شد آقای مهران مدیری بود که قائم مقام مدیر شبکه سه در خصوص انتخاب مدیری گفت:


رشیدپور جایگزین مهران مدیری در برنامه «هفت» شد


فعلا آقای مهران مدیری به عنوان مجری 10 شب ویژه برنامه هفت انتخاب شده و شاید که به عنوان مجری سری چهارم این برنامه نباشد ، اما اکنون بر طبق اخبار رسیده از صدا و سیما آقای رضا رشید پور مجری فعلی برنامه حالا خورشید جایگزین مهران مدیری می شود و اجرای 10 شب ویژه این برنامه را در دوران جشنواره فیلم فجر به دست می گیرد.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها