matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴ - 31 January 2018
فضای مجازی شاهدخبری مبنی بر کنسل شدن سفر رئیس جمهور به سیرجان برای سومین بار هستیم اما آیا این اخبار صحت دارد؟آیا رئیس جمهور به سیرجان می آید؟
آیا رئیس جمهور به سیرجان سفر خواهد کرد؟ / زمان سفر رئیس جمهور به سیرجان

در پی لغو پی‌درپی سفرهای رئیس جمهوربه سیرجان مدتی است که در فضای مجازی و رسانه‌ها شاهد پیام‌هایی مبنی بر کنسل شدن سفر آقای روحانی و نیامدن ایشان به سیرجان هستیم

در این خبرها آمده است

( فرودگاه باز شد اما رئیس‌جمهور نیامد

امروز دوشنبه قرار بود رئیس‌جمهور حسن روحانی برای افتتاح چند پروژه و دیدار با مردم سیرجان به این شهرستان سفر کند اما این سفر لغو شد.

برای سومین بار متوالی است که رئیس‌جمهور سفر خود به این شهرستان را لغو می‌کند در حالی اعلام‌شده بود علت لغو سفر شرایط جوی و بارش برف است اما صبح امروز مسئولان اعلام کردند پرواز فرودگاه‌های امام خمینی و مهرآباد در حال انجام است و به روال عادی برگشته است.)

در پی انتشار خبرهای فوق مبنی بر لغو سفر رئیس‌جمهور به سیرجان فرماندار سیرجان این اخبار و شایعات را رد کرد

فرماندار سیرجان با بیان اینکه سفر رئیس‌جمهور به شهرستان سیرجان قطعی است گفت: دیدار مردمی رئیس‌جمهور با مردم سیرجان روز پنجشنبه ساعت 9:30 صبح در محل ورزشگاه تختی برگزار می‌گردد و پس‌ازآن افتتاح چند پروژه بزرگ در گل گهر انجام می‌شود.

مکی آبادی افزود: تمامی اخبار مربوط به سفر رئیس‌جمهور از طریق سایت فرمانداری و منابع معتبر دریافت گردد و به هرگونه شایعات و اخبار غیر موثق توجهی نشود.

پیش‌ازاین سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان اعلام کرده بود رئیس‌جمهور طی سفر دوروزه خود به استان کرمان پنج‌شنبه در جلسه شورای اداری استان و جمعه برای افتتاح پروژه‌ها به سیرجان سفر خواهد کرد.


آیا رئیس جمهور به سیرجان سفر خواهد کرد؟ / زمان سفر رئیس جمهور به سیرجان
 

برنامه سفر وزرای دولت به شهرستان‌ها

همزمان با سفر ریاست محترم جمهور به شهرهای سیرجان و کرمان که فردا و پس‌فردا (پنجشنبه و جمعه) انجام می‌شود, برخی وزرای دولت طبق برنامه تنظیم‌شده زیر به شهرستان‌ها عزیمت  خواهند کرد:

سیرجان: وزیر نیرو

زرند: وزیر کار،تعاون

بم و نرماشیر: وزیراقتصاد و دارایی

بافت و رابر:رییس سازمان محیط زیست و وزیر علوم

ارزوئیه:وزیرجهادکشاورزی

جیرفت و عنبرآباد: وزیر راه و شهرسازی

بردسیر: وزیر بهداشت

ریگان و فهرج: وزیرآموزش و پرورش

کهنوج و قلعه گنج: وزیر ارتباطات

کوهبنان : رئیس بنیاد مسکن و دکتر نوبخت

رفسنجان،سرچشمه و شهربابک:وزیر صنعت و معدن و تجارت.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها