matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۹ - 15 February 2018
خانم رهنما گفت : با آدم خیلی محکم و قابل تکیه ای ازدواج کرده ام و...

 

خانم بهاره رهنما در اینستاگرام خود در جواب به کسانی که از او سوال کردند "نمیترسی زندگیت دوباره خراب شود که بی محابا در مورد آن حرف می زنی و منتشرش می کنی" با به اشتراک گذاشتن عکسی از خود و همسرش نوشت :

خیلیا میپرسن نمی ترسی که اینقدر از عشق بی محابا حرف می زنی ، نمیترسی اتفاقی برای زندگیت بیفته که همه بگن دیدی اولش چی می گفت بعد چی شد؟ خیلیا میگن کاش مثل بیشتر آدمها ، جدایی و ازدواجت رو پنهان می کردی ! خیلیا میگن نشر خوشبختی باعث چشم زخمه ، خیلیا هزارو یک انگ و قضاوت نسبت به ما دارن، اما با همه این حرف و حدیث ها به خودم که رجوع می کنم می بینم ، نه ، من واقعا از این حرف ها و پیش بینی ها نمیترسم بعد دنبال دلیل این نترسیدن میگردم میگم شاید چون کلا تو همین لحظه زندگی میکنم و با همه وجودم تو اکنونم اینطور نمیترسم از فردا و فرداها و هرچه که در راهه ، بعد میگم شاید چون با ادم خیلی محکم و قابل تکیه ای ازدواج کردم آنقدر از هیچ چیز نمی ترسم! اما واقعیت اصلی تو همین عکس وجود داره، واقعیت علت اطمینان من به زندگیم تو بزرگی معرف ما و کسی است که باعث این وصلت شد، شاهی که در حرمش عقد کردیم و حالا یک ماه ما رو کنارخودش خونده و هر بار در حرم امنش قرار می گیرم متوجه تفاوت هدیه این ازدواج با همه هدایای زندگیم میشم ، شک ندارم و میدونم کنارمونه و حامی عشق و روزگار ما و هرکی از ته دل صداش کنه : یا ضامن آهو ، کنارشه!


پی نوشت یک : همیشه با همسر جان توی حرم دعا برای همه عاشقا می کنیم !.

 پی نوشت دو : بهترین هدیه ازدواج ما ماهی یکبار کفشداری حرم آقا بود که بعد از طی مراحل مختلف بالاخره بهمون دادن و افتخارش نصیبمون شد.

 پی نوشت سه : هنوز و همچنان انتخابم اینکه حال خوبم رو با طرفداران بزرگوارو خوبم شریک بشم ، این شهر و خصوصا زنان این شهر نیاز به امید و نشر حال خوب دارند ، این یک انتخاب شخصی و سلیقه هدفمنده و خداروشکر هر روز بیشتر داره جا میفته و پذیرفته میشه.

پی نوشت آخر : صحفه تگ شده روی عکس تنها صحفه شخصی همسرجانه و هرگونه صحفه دیگری با عکس و اسم ایدیشون واقعی نیست و ممنون میشیم ریپورت بشه.


بهاره رهنما : همه میگن چرا ازدواجت را پنهان نکردی
بهاره رهنما : همه میگن چرا ازدواجت را پنهان نکردی

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها