matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷ - 27 February 2018
یک سایت معروف آمریکایی لیستی از زیباترین زنان هنرمند جهان را منتشر کرده که علاوه بر بازیگران هالیوودی، بازیگرانی از ایران نیز در آن حظور دارند

5-داکوتای جانسون

داکوتای جانسون-زیباترین زنان جهان 

داکوتای مایی جانسون متولد 1989 ، یک بازیگر و مدل آمریکاییست. این خانم زیبا، دختر بازیگر معروف ملانی گریفیت است. خانم جانسون در دنیای بازیگری موفقیت های خوبی را بدست آورده است او در سال 2006 خانم گلدن گلوپ نامیده شد و در سال 2015 با بازی در نقش آناستاژیا استیل به اوج شهرت خودش رسید.

 

4-تیلور هیل

تیلور هیل-زیباترین زنان جهان 

به عکس های او نگاه نکنید زیرا تمام چیزهایی که شما میخواهید را به طور کامل دارد و نگاه کردن به او باعث می‌شود که مدت طولانیی روی صفحه نمایشتان خیره بمانید.

 این سوپر مدل آمریکایی نه تنها در انظار عموم که در خلوت خودنیز یک فرشته است و رفتار بسیار شایسته ای دارد.

 

 

3-الکساندرا داداریو

الکساندر داداریو-زیباترین زنان جهان 

الکساندرا آنا داداریو یک بازیگر و مدل 29 ساله آمریکایی است که با بازی در نقش دختر راک جانسون در فیلم آندریاس همه را تحت تاثیر قرار داده و به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کرد.

چشم های این بازیگر زیبا از خودش نیز معروف تر است تا جایی که در سال گذشته به عنوان زیباترین چشم های جهان شناخته شدند. البته این بازیگر نه تنها زیباست که موسیقیدان با استعدادی نیز هست.

 

 

2-تیلور سویفت

تیلور سویفت-زیباترین زنان جهان 

این خواننده بسیار محبوب آمریکایی نه تنها زیبا که بسیار خوش اخلاق نیز هست همین مسئله باعث محبوبیت و موفقیت بالای او شده و دستاوردهای زیادی را نصیب او کرده است. بدست آوردن هفت جایزه گرمی تنها بخشی از موفقیت های اوست.

او همچنین 130 میلیون نسخه تک آهنگ خود را فروخته و به یکی از پنج هنرمند برتر و پر فروش دنیا تبدیل شده است.

                              

previous                            nextگزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها