matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰ - 07 April 2018
روحانی در تخصیص بودجه سپاه مانع‌تراشی می‌کند
ابوعلی شیبانی در زمان پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ 4/2/96گفت:ببینید روحانی با سپاه پاسداران و حشدالشعبی و غیره چه خواهد کرد!!

با توجه به اطلاعات به‌دست‌آمده متوجه شدیم که این پیشگویی ابوعلی شیبانی نیز به وقوع پیوسته است

 

اواخر ماه گذشته در تاریخ 26/12/96جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مدعی شده که رئیس‌جمهور حسن روحانی گفته است که نمی‌تواند به دونیروی نظامی حقوق بدهد.

در ویدیویی که در سایت کریمی قدوسی، نماینده مشهد و از اصولگرایان مجلس منتشرشده او می‌گوید سرلشکر محمدباقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران ۲۳ دی در مورد تخصیص بودجه نیروهای مسلح به آقای روحانی نامه داده است.

کریمی قدوسی در این ویدیو پاسخ حسن روحانی به نامه سرلشکر باقری را چنین خواند "بودجه نیروهای مسلح طبق قانون اساسی از بودجه همراه ریخت‌وپاش‌های عجیب‌وغریب گروه‌های به‌اصطلاح فرهنگی و تبلیغاتی باید جدا شود. بخش بزرگی از بودجه نیروهای مسلح به‌جای دفاع از کشور صرف تخریب دولت می‌شود که قانونا و شرعاً حرام است."

کریمی قدوسی گفته است اعضای هیات رئیسه کمیسیون تلفیق مجلس گفته‌اند که آقای روحانی به آن‌ها گفته است "من به دونیروی نظامی در کشور نمی‌توانم حقوق بدهم؛ هم به سپاه و هم به ارتش؛ هم به شاغلین و هم به بازنشسته‌ها و هم پاداش خدمت."

 

این در حالی است که حسن روحانی در تاریخ 1/2/96در دیدار خود با فعالان اقتصادی گفته است:«ابلاغ سیاست‌های اصل 44 برای این بود که اقتصاد به مردم واگذار شود و دولت از اقتصاد دست بکشد، اما ما چه‌کار کردیم؟ بخشی از اقتصاد دست یک دولت بی‌تفنگ بود که آن را به یک دولت باتفنگ تحویل دادیم. این اقتصاد و خصوصی‌سازی نیست. از آن دولتی که تفنگ نداشت می‌ترسیدند چه برسد به اینکه اقتصاد را به دولتی دادیم که هم تفنگ دارد و هم رسانه را در اختیار دارد و همه‌چیزی دارد و کسی جرات ندارد با آن‌ها رقابت کند.»

در پی سخنان تند آقای روحانی برعلیه سپاه، سخنان ایشان از طرف سرداران سپاه به‌شدت موردانتقاد قرار گرفت

با توجه به موارد ذکرشده و صحبت‌های پیشگوی معروف عرب،ابوعلی شیبانی، که خیلی زودتر از به وقوع پیوستن این اتفاقات آن‌ها را پیشگویی کرده بود ، می‌توان به وقوع پیوستن یک پیشگویی دیگر از ابوعلی شیبانی را اعتراف کرد


لینک های مرتبط:

پشت پرده توافق هسته‌ای ایران از دیدگاه ابوعلی شیبانی / چرا توافق هسته‌ای موجب تحمیل جنگ در ایران می‌شود!!

ابوعلی شیبانی برکناری وزیر امور خارجه آمریکا توسط ترامپ را پیشگویی کرده بود !/ایران برای جنگ آماده شود!گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها