matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸ - 08 April 2018
انتهای قصه پایتختی‌ها چه خواهد شد؟آیا فیلم محسن تابنده توانسته نظر سرداران سپاه ایران را جلب کند؟
 اخیرا سیروس مقدم، کارگردان پایتخت 5 در گفتگویی درباره دیدار خود با سردار سلیمانی برای ساخت پایتخت 5 توضیحاتی ارائه داد که این توضیحات منجر به لو رفتن پایان سریال پایتخت شد

سیروس مقدم، در دیدار خود با سردار سلیمانی برای ساخت پایتخت 5 اظهار داشت: نظر سردار قاسم سلیمانی در خصوص ساخت «پایتخت 5» مثبت بود و فقط یک نگرانی داشتند که انتهای قصه چه می‌شود که ما گفتیم خانواده نقی با رشادت و جان‌فشانی خودشان را از مهلکه جنگ نجات می‌دهند و درنهایت یک بالگرد سوری این خانواده را از مخمصه نجات می‌دهد.

وی افزود: سازمان اوج همفکر و ناظر بر کار بود و قسمت به قسمت فیلم‌نامه، هم به اوج و هم تلویزیون داده می‌شد و کاملاً هماهنگ بودیم.

این کارگردان ادامه داد: از ابتدا قرار بود اوج کمک‌های مادی، معنوی و همفکری داشته باشد و مسلماً بودجه این سریال هم به اطلاع دیگران و سردار سلیمانی رسیده بود که ایشان در جریان بودند، وگرنه دلیلی نداشت ایشان بخواهند مرا ببینند.

مقدم اظهار داشت: اتفاقاً یک صبح زود خدمتشان رسیدیم، زیرا می‌خواستند سرشان خلوت‌تر باشد و مفصل صحبت کنند. من از فحوای کلامشان متوجه شدم پایتخت‌های دیگر را هم دیده‌اند. ایشان نظراتی داشتند که به‌حق هم درست بود. ضمن این‌که به ما مشاورانی برای کار معرفی کردند و فقط نگران فینال قصه بودند که قهرمانان نجات پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: بارها من و محسن تنابنده جلسات مفصلی بارده‌های بالای عملیات سوریه داشتیم و پای خاطرات آن‌ها نشستیم و نوشتیم، که خودم یک‌بار پیش سردار سلیمانی رفتم و راجع به پایتخت وداعش صحبت کردیم.

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها