matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲ - 10 April 2018
قبل از اینکه شاهد قیام ملی باشیم و به سرنوشت قذافی دچار شوید استعفا داده و راه را برای انتخابات زودهنگام بازکنید

 مدتی است شاهد افزایش بی‌سابقه و نجومی قیمت دلار در ایران هستیم و این مسئله در میان مردم و مسئولین و افراد مشهور جنجال به پا کرده است

این در حالی است که یکسان‌سازی نرخ ارز و بازگرداندن آرامش به بازار یکی از مهم‌ترین شعارهای اقتصادی دولت یازدهم بوده است.

 

حسن روحانی در 17 آذر سال گذشته، به‌صراحت از سیاست دولت برای یکسان‌سازی نرخ ارز و بازگرداندن آرامش به بازار خبر داد و عامل این موضوع را نیز اجرایی شدن توافق ژنو عنوان کرد.

روحانی در بخشی از اظهارات خود گفته بود: "تحولات اخیر در روابط خارجی و پیام امیدوارکننده و آرامش‌بخش آن به آحاد مردم باعث شد تا بازار ارز برخلاف مسیر دو سال گذشته خود به آرامشی نسبی برسد."

رییس دولت تدبیر و امید وعده داده بود: "دولت تلاش می‌کند تا در رابطه با نرخ ارز یکسان‌سازی صورت گیرد و در این مسیر حرکتی تدریجی و سنجیده را دنبال می‌کنیم و اقدامی عجولانه نخواهیم کرد."

او نیز با وعده کاهش تدریجی نرخ ارز، ادامه داد: "در آینده پس از دیدن نشانه‌‌های رشد اقتصادی، کاهش تدریجی نرخ دلار در بازار ادامه خواهد داشت."

 

همچنین حسن روحانی در گفتگوی تلویزیونی معروف با آقای رشید پور به‌صراحت وعده ثابت ماندن و حتی کم شدن قیمت دلار را داده بود

 


بااین‌حال و باوجود وعده‌های صریح روحانی قیمت دلار در روزهای گذشته رکوردشکنی کرد و از رقم مشابه آن در آغاز به کار دولت نیز فراتر رفت.

درپی این افزایش شدید نرخ دلار مردم و بسیاری از مسئولین این اتفاق را ناشی از بی‌کفایتی  مسئولان دولت دانسته و واکنش نشان دادند

 

ازجمله واکنش‌های شدید به افزایش قیمت دلار می‌توان به نامه دبیر کل  جبهه عدالت به حسن روحانی اشاره کرد

در این نامه حسین قربان زاده خواستار استعفای آقای حسن روحانی رئیس‌جمهور شده است

دبیر کل جبهه عدالت به حسن روحانی نوشت:از جنابتان خواهشمندم قبل از اینکه شاهد قیام ملی باشیم و به سرنوشت قذافی دچار شوید استعفا داده و راه را برای انتخابات زودهنگام بازکنید

استعفای حسن روحانی سوژه شد / درخواست مسئولین برای انتخابات زودهنگام


این در حالی است که ابوعلی شیبانی پیشگوی معروف عرب در تاریخ 2/2/96 اتفاق فوق را پیش‌بینی کرده است و اعلام کرد درنتیجه شرایطی که پیش می‌آید روحانی دوره ریاست جمهوری را کامل نمی‌کند!!

 پیشگویی عجیب ابوعلی شیبانی درباره آینده ایران و آینده دولت روحانی / پیشگویی گرانی دلار به وقوع پیوست!!


لازم به ذکر است که جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی یک حزب سیاسی نزدیک به محمدباقر قالیباف است. این حزب در سال ۱۳۸۷ تأسیس بسیاری از اعضای ارشد آن در شهرداری تهران بوده‌اند.و در حال حاضر حسین قربان زاده (سردبیر سابق روزنامه همشهری) سمت دبیر کلی این مجموعه را بر عهده دارد.

جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی از احزابی است که در گروه موسوم به جمنا (مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی) شرکت داشته و از موتلفان این مجموعه محسوب می‌شود.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها