matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳ - 28 April 2018
ماجرای مهدی طارمی(بازیکن تیم ملی فوتبال) و سحر قریشی(بازیگر) در بازار قطر چیست؟!!

قبلا شایعاتی در مورد ازدواج سحر قریشی  و مهدی طارمی مطرح‌شده بود به‌طوری‌که می‌توان گفت پر بازدیدترین خبر فضای مجازی چند ماه گذشته مربوط به ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی بود

ماجرای ازدواج مهدی طارمی ، و سحر قریشی و واکنش این دو چهره به این خبر

 ماجرا ازاین‌قرار است که شایعات پیرامون ازدواج این دو سوپراستار معروف با پست عاشقانه فوتبالیست تیم ملی ایران و همچنین پاسخی که هم‌تیمی پرسپولیسی‌اش حسین ماهینی منتشر کرد دامن گرفت .

همه‌چیز از یک توئیت عاشقانه آغاز شد

توئیت عاشقانه مهدی طارمی که خطاب به بازیگر معروف خانم سحر قریشی منتشرشده بود ازاین‌قرار است:«یک زن تمام زیبایی‌هایش را مدیون مردی است که آن‌ها را عاشقانه می‌بیند.»

این پست مشکوک مهدی طارمی در فضای مجازی با شایعه ازدواج سحر قریشی بازیگر شناخته‌شده سینما با یک فوتبالیست همزمان شد تا این شائبه را به دنبال داشته باشد که نکند طرف ستاره بوشهری پرسپولیس است؟!


 http://matlabak.ir/fa/news/11286/%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D8%B7%D8%A7%D8%B1%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D8%AD%D8%B1-%D9%82%D8%B1%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D9%88%D8%A7%DA%A9%D9%86%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88-%DA%86%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D8%A8%D8%B1


اما آنچه باعث شد همه خبر ازدواج قریب‌الوقوع مهدی طارمی و بازیگر سینما را باور کنند به پست معنی‌دار حسین ماهینی همشهری و همبازی آقای گل برمی‌گشت.

ماهینی به زبان بوشهری نوشت: «سی خاطر دومادمون عروس دوس می‌داریم!»

 ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی لو رفت!! / از شایعه تا واقعیت

همین مطلب که در فضای مجازی منتشر شد سروصدای زیادی به پا کرد و حتی گلایه مهدی طارمی از همبازی خود را به دنبال داشت. طارمی خطاب به همشهری‌اش در صفحه شخصی‌اش نوشت: «آقای ماهینی ببین چه شری درست کردی. یه تعداد روانی هم با آبروی مردم بازی می‌کنن و براشون مهم نیست این مطلب!»

اما جواب حسین ماهینی هم در نوع خود جالب و قابل‌تأمل بود: «نگفتوم حالا خوووو،‌ در آینده خدا بخواد!»

 ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی لو رفت!! / از شایعه تا واقعیت

درپی آن سحر قریشی خبر ازدواج با یک فوتبالیست را نه تأیید کرد و نه تکذیب و همین مسئله بر شایعات دامن زد.

سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواجش با مهدی طارمی گفت:این بار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده) فکر می‌کردم می‌خواهید در خصوص برادرم با من مصاحبه کنید. فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این حرف‌ها زیاد می‌زنند.

سحر قریشی افزود:ازدواجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می‌کنم و نه تکذیب، چون نمی‌خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم .

از قرار معلوم این نوع پاسخ سحر قریشی و تایید و تکذیب نکردن شایعه ازدواجش با مهدی طارمی حاکی از نادرست بودن شایعه‌پراکنی‌های کاربران بوده است.

ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی لو رفت!! / از شایعه تا واقعیت

پس از انتشار اخبار مبنی بر ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی هرچند این دو سوپر ستار کشورمان سعی در تکذیب اخبار فوق کردند اما انتشار فیلمی از مهدی طارمی و سحر قریشی در بازار قطر شایعات منتشرشده قبلی را تایید و بار دیگر خبر ازدواج آن‌ها را بر سر زبان‌ها آورده است

در این فیلم مهدی طارمی که در فصل جدید رقابت‌های باشگاهی فوتبال ، با جدا شدن از تیم پرسپولیس به یکی از تیم های قطری پیوست، دریکی از بازارهای کشور قطر در کنار خانمی دست در دست در حال بازارگردی هستند که گفته می‌شود خانم همراه این بازیکن فوتبال، همان بازیگر سرشناس کشورمان است.

 فیلم لو رفته از مهدی طارمی و سحر قریشی در بازار قطر

گفته می‌شود این فیلم به‌تازگی از مهدی طارمی و سحر قریشی در مرکز خریدی در قطر گرفته‌شده است!

 


لازم به ذکر است که سحر قریشی پیش‌ازاین یک ازدواج منجر به طلاق داشته است

ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی لو رفت!! / از شایعه تا واقعیت

آقای مهران اخوان همسر سابق سحر قریشی در مورد دلیل طلاقشان حرف‌هایی زده‌اند.وی در یک مصاحبه علت این طلاق رامشهور شدن سحر قریشی بعد از سریال دلنوازان و تغییر رفتار وی در زندگی شخصی‌اش ذکر کرده بود.

مهران اخوان در مصاحبه‌ای قبل از طلاقشان گفته بود :پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتارش تغییر کرد و اکنون شش ماه است که من از ایشان خبری ندارم!

وی ادامه داد :به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم اما چون من مشوق ایشان بوده‌ام،و به او اجازه کار داده‌ام تقاضای من برای ممنوع الکار شدن زنم رد شد.بااین‌حال ازنظر شرعی و قلبی دیگر راضی نیستم زنم بازیگری کند.

همسر سابق سحر قریشی ادامه داد:اکثر تهیه‌کننده‌ها وقتی در جریان این موضوع قرار گرفتند با من همکاری کردند و از همسرم در سریال‌ها و فیلم‌ها استفاده نکردند،به‌غیراز تهیه‌کننده فیلم "دلنوازان” که با من برخورد بدی هم داشت.

ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی لو رفت!! / از شایعه تا واقعیت

مهران اخوان گفت:جالب اینکه همسرم در مصاحبه‌هایش می‌گوید دیپلم دارد. به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است؟در حال حاضر تصمیم گرفته‌ام از همسر هنرپیشه‌ام جدا شوم و او را طلاق خواهم داد،

اخوان در پایان گفت: "پروانه‌ها فراموش می‌کنند روزی کرم بوده‌اند.”

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها