matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۲۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۰ - 12 May 2018
آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس ایران سوژه رسانه‌های خارجی شد!!/ وقتی عده‌ای مجلس ایران را مضحکه جهانیان می‌کنند!

همان‌طور که می‌دانید چند روز پیش نمایندگان مجلس در آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اهانت‌های ترامپ نسبت به جمهوری اسلامی ایران، پرچم آمریکا و برجام را آتش زدند که موجب واکنش‌های زیادی از سوی مردم و رسانه‌ها و بسیاری از مسئولین شد

ازجمله نماینده مردم تهران آتش زدن پرچم آمریکا در صحن علنی مجلس را رفتاری «بد» توصیف کرد و افزود:‌ این اقدام کار درستی نبود. در گزارشی که شب گذشته منتشر شد اعلام شد دوسوم مردم آمریکا با این اقدام ترامپ مخالف هستند. بعد ما با آتش زدن پرچم در مجلس در حقیقت مردم آمریکا را در برابر خودمان قرار می‌دهیم.

نایب‌رییس مجلس ابراز تأسف کرد: این اقدام ناگهانی برخی نمایندگان مجلس کار عاقلانه‌ای نبود و نمی‌شد هیچ واکنشی به این رفتار ناگهانی نشان داد.

مطهری در ادامه پاره کردن برجام را هم کار خوبی ندانست و افزود: هرچند که کاغذی تحت عنوان برجام در مجلس پاره شد اما مهم‌تر از آن آتش زدن پرچم آمریکا بود که کار خوبی نبود.

 واکنش جنجالی رسانه‌های خارجی به آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس ایران!!!

بسیاری از کاربران فضای مجازی نیز معتقدند که وقتی "ترامپ" در کمال بی‌ادبی در یک سخنرانی به ایران توهین می‌کند، حداقل وظیفه نمایندگان مجلس این بود که متنی کوبنده آماده کرده و در جواب می‌خواندند نه اینکه با حرکت اشتباه و فریادهای بلند، بر صحبت‌های او صحه بگذارند.

همچنین کاربران این حرکت نمایندگان را از روی تدبر نخوانده و عنوان کردند که به‌جای مجلس شورا، انگار مدرسه‌ای به نام "بهارستان" با مدیریت "علی لاریجانی" داریم.

به گفته بعضی از کاربران، بسیاری از نمایندگان مجلس بجای آتش زدن پرچم آمریکا باید گرین کارت‌ها و پاسپورت‌های فرزندان و اقوام خود را آتش بزنند.

 واکنش جنجالی رسانه‌های خارجی به آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس ایران!!!

آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس ایران نه‌تنها در ایران بلکه در رسانه‌های خارجی نیز سوژه شد و واکنش‌های زیادی را در پی داشت

روزنامه "دیلی میل" در این مورد نوشته است که کسانی که ترامپ را به عدم تعادل روانی متهم کردند، پرچم کشور آمریکا را آتش زدند.

همچنین مجری برنامه «دیلی‌شو» در واکنش به صحنه‌های آتش زدن برجام و پرچم امریکا در مجلس گفت: «تو آتیش زدن یه پرچم موندن بعد ما نگرانیم بمب اتم بسازند»

واکنش مجری برنامه دیلی شو به صحنه‌های آتش زدن برجام و پرچم امریکا در مجلس
گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها