matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷ - 01 August 2018
روحانی بالاخره سکوت خود را شکست و درباره افزایش قیمت دلار توضیح داد!!

 این روزها شاهد افزایش روزافزون و نجومی قیمت دلار و گرانی وحشتناک طلا خودرو کالا و...در سطح کشور هستیم

گرانی‌های اخیر موج اعتراضی عظیمی به راه انداخته است و مردم بابت این سوء مدیریت شاکی هستند

 نکته جالب‌توجه این است که در روزهایی که مردم در شوک افزایش قیمت ملک، خودرو، لوازم‌خانگی و البته کالاهای اساسی هستند، دولت کاملاً سکوت کرده و حتی درصدد توضیح نیز برنمی‌آید

هرچند که رئیس‌جمهور در حال حاضر با سکوت، خود را از مسئولیت توضیح و توجیه مردم کشور مصون کرده است اما فراموش نکردیم که  دکتر حسن روحانی در جریان انتخابات ریاست جمهوری برای دولت دوازدهم، موضع‌گیری‌های قابل‌تأملی درباره علل افزایش قیمت ارز داشت که به شرایط کنونی نیز قابل تسری است؟

دکتر حسن روحانی در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری با مردم درباره افزایش قیمت ارز سخن گفت و ضمن انتقاد از افزایش قیمت ارز در دوران دولت احمدی‌نژاد به علل آن اشاره کرد؛ عللی که اکنون باید پرسید برای این دوران نیز صادق است؟

 راه‌اندازی راهپیمایی اعتراضی در 28 مرداد توسط محمود احمدی‌نژاد!!/ واکنش وزیر کشور به درخواست تجمع اعتراضی احمدی‌نژاد

کلیپ چندثانیه‌ای از آخرین مصاحبه تلویزیونی روحانی که به مردم توصیه می‌کند خیالشان از بابت قیمت دلار راحت باشد، طی روزهای اخیر بارها در شبکه‌های مجازی منتشر و بین مردم دست‌به‌دست شد

در این فیلم کوتاه روحانی در بخشی از سخنرانی انتخاباتی‌اش درباره علل افزایش قیمت ارز گفت: «مشکل کجاست؟ مشکل عدم مشورت، مشکل خودشیفتگی، مشکل عدم استفاده از ابزار علمی برای اداره کشور، مشکل بی‌ثباتی‌ها، این ثباتی چگونه به مردم اطمینان خواهد داد، آرامش خواهد داد؟ مردم مدیریت، مدیریت کارآمد؛ مردم ثبات، مردم آرامش، قدرت آینده و قدرت آینده‌نگری می‌خواهند...»

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها