matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۳۹۰
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳ - 12 May 2019
توییت استاد رائفی پور در مورد جنگ با آمریکا
آقای رائفی پور با استفاده از مستنداتی که از رفتار آمریکا در زمان کنونی و بررسی توان نظامی ایران بدست آورده زمان دقیق جنگ ایران و آمریکا را پیش بینی میکند. به گفته ایشان ...
این روز ها با توجه به تحرکات آمریکا در خاورمیانه ، صحبت های مقامات امریکایی در مورد ایران و تهدید ایران به مقابله نظامی بحث جنگ میان ایران و آمریکا در بین مردم نقل محافل شده است. در شبکه های مجازی نیز این موضوع بازخورد فراوانی داشته اما یکی از مهمترین مواردی که موجب شده آتش این تنور داغ تر شود رویکرد اصلاح طلبان به آن و نحوه پوشش خبریش توسط رسانه های این جریان دارد. 
آنها سعی دارند با وخیم نشان دادن اوضاع اینگونه به مردم القا کنند که اگر با آمریکا سر میز مذاکره ننشینیم باید منتظر یک جنگ تمام عیار با این کشور متخاصم باشیم . نمونه این نوع بازی روانی رسانه های اصلاح طلب را در عکس زیر مشاهده میکنید.

زمان دقیق جنگ ایران و آمریکا


و اما در جریان مقابل انقلابیون قرار دارند که بر اساس مستندات خود احتمال هر گونه جنگ با آمریکا را صفر اعلام کرده و آن را صرفا یک بازی روانی غرب علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران میدانند از جمله این افراد میتوان به آقای رائفی پور اشاره کرد که در زیر توییت آیشان را برای شما آورده ایم.

توییت استاد #رائفی_پور:

هروقت آمریکا پایگاه های نظامی و ناوهایش را از منطقه خارج کرد به فکر جنگ باشید.
حظور ناو آبرهام لینکلن صرفا کارکرد تبلیغات روانی دارد. یانکی ها توان بر افروختن جنگ جدید در منطقه را ندارند تمام امیدشان به تحریک اعراب و ناتوی عربی است تا شاید بتوانند صدام جدیدی علم کنند.


نظر شما چیست؟ لطفا شما هم نظر خود را در مورد جنگ ایران و آمریکا رو در زیر همین مطلب با دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید.
غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۳
داشی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
0
0
سلام.جنگ.با.امریکا.هتمی.اما..دارد.جنگ.با.
یک.کشور.و.دوکشور.نیست.فراتر.ازاین.حرفهاس.جنگ.بین.حق.وباطل.است.وعده.الهی.حق
پیروز.است.حق.در.راه.است.از.آسمان.هفتم.رسیده.به.اسمان.اول.وبزودی.حق.خودش.را
نشان.خواهد.داد.ومحقق.خواهد.شد.عج.ا..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
0
0
س امریکا ازاین منطقه بهترگیرش نمیاد خیلی بایداحمق باشه که سودراول کنه دنباله ضرر باشه
عماد
|
United Arab Emirates
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
0
0
جنگ نخواهد شد. مذاکره نخواهیم کرد.
گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها