matlabak.ir

کد خبر: ۱۲۳۹۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹ - 21 May 2019
عجیب ترین مد های دنیا که باور کردنی نیستند...

طراحی مد متأثر از نگرشهای اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند، بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آن‌ها با تلاش برای طراحی ‌های زیبا و باب طبع جامعه سعی در ارضاء تمایل مصرف‌کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائهٔ مدهای جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرایندی زمان بر است، متخصصین این حرفه باید بتوانند به‌طور دقیق زمان تغییر سلیقهٔ مصرف‌کننده را پیش‌بینی کنند. مد و رسانهٔ آن که پوشاک است نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.

 

صنعت مد در سال های اخیر تغییرات بسیار زیادی کرده و به سمت سلایق عجیب و غریبی پیش رفته که میتوان گفت سنخیتی با تاریخ و فرهنگ مردم ندارد و بیشتر ساختار شکنی میکند در زیر نمونه هایی از این طراحی ها و مد های جدید و عجیب و غریب جهان را برای شما آورده ایم:

 

1-  الف بوت، مکزیک.

چکمه ای گاوچرانان مکزیکی که مجددا به مد روز تبدیل شده اند و در بین جوانان طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و به الف بوت مشهور هستند.


عجایب چهان


 

2- مگینینگ ها در سراسر جهان.

تغییرات مد در دنیای مردان خیلی هم از دنیای زنان عقب نمانده شاید در ابتدا طراحی مد برای زنان موضوعی بسیارداغ بود اما الان طراحی مد آقایان نیز بسیار گسترده ، داغ و پرطرفدار شده است که البته بعضی از این طراحی ها برای قشر خاصی بوده و بعضا عجیب و غریب هم می باشند مگینینگ ها نمونه ای از لباس هستند که در بین رقاصان و نقاشان و طراحان مد طرفداران بسیار زیادی دارد چند نمونه از این لباس را در پایین مشاهده میکنید.

 

عجایب چهان


 3- مانبا در ژاپن.

در ژاپن نوعی آرایش وجود دارد که در بین دختران جوان طرفداران بسیاری دارد که در زبان محلی ژآپن به آن مانبا میگویند. این آرایش به گونه ای است که فرد تمام صورت خود را با قهوه ای تیره رنگ کرده و فقط دور چشمان خود را دو دایره سفید رنگ میکند موهای خود را به رنگ های روشن مثل نقرهای در آورده و لباس های براق و خیره کننده می پوشند.

 

عجایب چهان


4-  تتو چشم در کانادا

این مورد قبلا به عنوان روش درمانی برای کسانی که انحراف چشم داشتند مورد استفاده قرار میگرفت اما الان به عنوان یک مد در کانادا رواج دارد.

عجایب چهان


 

5- کاشت جواهرات در چشم ، هلند.

در هلند چندسالی هست که جوانان به جای تغییر رنگ چشم با لنز و یا آرایش کردن آن با لوازم آرایشی به روشی جدید و عجیب روی آورده اند. آنها با کاشتن جواهراتی کوچک در قسمت سفیدی چشم آن را تزیین میکنند. هلند ادعا میکند که این کار بی خطر است اما چشم پزشکان معتقدند این کار خطرناک بوده و حتی میتوان گفت دیوانگی است.

 

عجایب چهان


6- صورت هایی به شکل نان بیگل در ژآپن

باز هم ژاپن و مدهای عجیب و غریب. این بار با معیار جدیدی از زیبایی در ژاپن آشنا می‌شویم که برای اولین بار در کانادا دیده شد و سپس در دنیای مد ژاپن رواج پیدا کرد. در این فرایند ۳۰۰ یا ۴۰۰ سی‌سی محلول سالین به پیشانی تزریق می‌کنند و  پیشانی را به شکل نان بیگل یا دونات درمی‌آورند. بعضی از مردم ژاپن صرف‌نظر از دردناک و سخت‌بودن این کار، آن را به‌عنوان معیاری برای زیبایی پذیرفته‌اند.

عجایب چهان


گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها