matlabak.ir

تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷ - 04 January 2017
مدل های خشک کن بسیاری در بازار وجود دارد. شما با هر قیمتی می‌توانید آنها را خریداری کنید. سعی کنید خشک‎کن را متناسب با نیازهای روزمره‌ی خود خریداری کنید...

 

 

یک خشک کن خوب باید چگونه باشد؟

 

 

 


 

 

سبک بهتر زندگی و دانستن هر چه بیشتر لوازم خانگی با کیفیت برتر و خصوصیات آن ها . در این بخش راهنمای کامل خرید یک خشک کن خوب برای منزل را به شما آموزش می دهیم.

 

 

 

مدل های خشک کن بسیاری در بازار وجود دارد. شما با هر قیمتی می‌توانید آنها را خریداری کنید. سعی کنید خشککن را متناسب با نیازهای روزمره‌ی خود خریداری کنید.

 

 

 

اگر فضای زیادی برای آن ندارید

 

سعی کنید مدلی را خریداری کنید که در کنار ماشین لباسشویی جا گیرد و کمترین فضای ممکن را اشغال کند و در عین حال بتوانید از دکمه‌های کنترل خشککن استفاده کنید. خشککن‌ها معمولا عرضی 50 یا 55 سانتیمتری دارند ولی می‌توانند 70 الی 75 سانتیمتر هم باشند. به دنبال مدل‌هایی باشید که قد آنها بلندتر باشد و حتما چک کنید که از در رد شود.

 

 

 

اگر شستشوی زیادی دارید

خشککن‌های بزرگ 2 الی 3 مترمربع را اشغال می‌کنند. دقت کنید معیارهای لازم برای کاربر پسند بودن را داشته باشد. ببینید:

 

_ که فیلتر به راحتی جا می‌خورد؟

_ که درش به اندازه‌ی کافی باز است و به راحتی باز می‌ماند؟

_ که میشود پایه‌ای زیر آن نصب کرد تا مجبور نشوید خم شوید؟

 

 

 


 

 

اگر می‌خواهید سریع کار کنید

 

خشککنی که حسگر رطوبت داشته باشد، زمان خشک شدن لباس‌ها را تشخیص میدهد. همچنین برخی گزینه‌ خشککنی سریع نیز دارند که برای لباس‌های کم وزن و با حجم کمتر استفاده می‌شود. همچنین برخی از دستگاه‌ها دکمه‌ شخصیسازی دارند که با فشردن یک دکمه تنظیمات مورد نیازتان انجام می‌گیرد.

 

 

 

اگر قیمتش برایتان مهم است

مدلهای معمولی با وجودی که لباس‌ها را خشک میکنند ولی گزینه‌های کمتری دارند ولی دیگر خبری از دکمه‌های الکترونیکی نیست.

 

 

 

منبع انرژی را نیز باید در نظر داشته باشید. خشککن گازی گرانتر از یک خشککن برقی است ولی هزینه‌‌ کمتری دارد. البته تفاوت‌های مصرفی انرژی در هزینه چندان متفاوت نیست که قابل توجه باشد.

 

 

 

اگر نسبت به نگهداری از لباس ها حساس هستید :

به وجود قابلیت‌هایی همچون حسگر رطوبت دقت کنید ( آنها از خشکی بیش از حد جلوگیری می‌کنند که موجب حفظ سلامت پارچه می‌شود ). همچنین برخی از ماشین‌ها از حالت پارچه‌های لطیف، نازک یا ضد آلرژی و باکتری هم برخوردارند که از هرگونه حساسیتی جلوگیری می‌کنند.

 

 

منبع : نازوب

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها