matlabak.ir

تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱ - 28 January 2017
مقداری نمک حمام معطر را داخل صافی چای بریزید و داخل یک دستکش و یک پارچه تمیز بگذارید. هر زمان که بوی بد احساس کردید، آن را بیرون آورید باعث می شود بوی بد کاملا ازبین برود...

 

 

بوی بد ماشین را ازبین ببریم با 5 راه حل سریع وساده

 

 


 

 

 

راه حل اول:

 

مقداری نمک حمام معطر را داخل صافی چای بریزید و داخل یک دستکش و یک پارچه تمیز بگذارید. هر زمان که بوی بد احساس کردید، آن را بیرون آورید باعث می شود بوی بد کاملا ازبین برود.

 

 

راه حل دوم :

 

سبزی‌های تازه مانند ریحان را روی یک تکه کاغذ بریزید و  در صندلی پشت خودرو قرار دهید. پنجره‌ها را بالا بکشید. با خشک شدن سبزی بوی بد از بین می‌رود. واین بوی خوش ماندگار است ..

 

 

 

راه حل سوم:

 

رایحه لیمو یا اوکالیپتوس هم مناسب است. با پاشیدن چند قطره از اسانس این رایحه های خوشبو روی زیرپایی اتومبیل، بوی خوششان تا چند هفته باقی می‌ماند.

 

 

 

راه حل چهارم :

 

 می توانید کمی سرکه داخل ظرفی مانند ظرف شیشه پاک کن بریزید و داخل ماشین بگذارید و هروقت که احساس کردید ماشین بوی بد می دهد کمی از این سرکه را در فضای اتومبیل اسپری کنید.باعث می شود بوی بد ازبین برود.و سپس می توانید درهای ماشین را باز بگذارید تا هوا به داخل ماشین نفوذ کند تا بوی سرکه ازبین برود.

 

از بوگیر استفاده نمایید

 

 

 

راه حل پنجم :

 

می توانید از بخار شوی هم استفاده کنید با استفاده از این دستگاه به همراه یک بوزدا به جان خودرویتان بیفتید. کفپوش و روکش هاي صندلي را بسابيد تا خاک حبس شده لابه لاي منافذ آنها آزاد شود. از يک شوينده خودرو يا بوزداي آنزيمي مناسب استفاده کنيد و با اسفنج اين عمل را انجام دهيد.

 

مراقب باشيد آب زيادي استفاده نکنيد. استعمال آب زياد ممکن است خشک شدن روکش ها را تا روزها به تعويق بيندازيد و از طرفي، آب هايي که درست خشک نشود، بوي ناخوشايندي به جا مي گذارد.

 

اين فرآيند را براي لکه هاي ماندگار تکرار کنيد. ممکن است همين لکه ها منبع بوي بد خودرو باشد. اين لکه ها شامل گرد و خاک، غذا، نوشيدني و حتي لکه هاي آب روي شيشه ها مي شود.

 

 

 

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها