matlabak.ir

کد خبر: ۵۷۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۴ - 22 October 2016
اگر فکر می‌کنید که پودر بچه تنها برای لطیف و شاداب نگه داشتن پوست است پس از قدرت واقعی آن غافلید. ما قصد داریم توانایی‌های آن را برایتان آشکار سازیم.

مشکلاتی که می توانید با پودر بچه آنها را حل کنید

 

 

اگر فکر می‌کنید که پودر بچه تنها برای لطیف و شاداب نگه داشتن پوست است پس از قدرت واقعی آن غافلید. ما قصد داریم توانایی‌های آن را برایتان آشکار سازیم.

 

12کاربرد پودر بچه

 

گردنبند و زنجیرهای گره خورده را با پودر بچه باز کنید

 

زمان خود را برای باز کردن جواهرات گره خورده هدر ندهید. گره‌ها را با کمی پودر بچه شل کنید و با یک سوزن آنها را از هم باز کنید.

 

 

 

از بین بردن بوی لوازم خانگی آنتیک و عتیقه با پودر بچه

 

بکی (Becky) از Clean Mama می‌گوید: "من دوست دارم که با کمی پودر بچه کمد‌ها را تازه نگه دارم". می‌توانید برای از بین بردن بوی لوازم آنتیک نیز استفاده نمایید.

 

 

 

درمان موی چرب با پودر بچه

 

اکثر شامپو‌های خشک کننده‌ مو از نشاسته در ترکیب شان استفاده می‌کنند بنابراین پودر بچه همان تاثیر را دارد. پودر را بر دست خود ریخته و آن را بر سرتان ماساژ دهید تا چربی اضافه را جذب کند.

 

 

 

خنک شدن در شب‌های گرم تابستانی با پودر بچه

 

خوابیدن در تختی گرم و پر از عرق برای هیچ کس خوشایند نیست. پودر را بر رو تختی بریزید تا عرق را جذب کرده و در طول خواب خنکتر بمانید.

 

 

 

کارت‌های کثیف به هم چسبیده را با پودر بچه جدا کنید

 

وقتی که کارت‌هایتان کثیف شد، آنها را در یک پاکت ریخته و چند قاشق پودر بچه در آن بریزید و سپس خوب تکانش دهید. سپس با یک حوله‌ی کاغذی آنها را پاک نمایید.

 

 

 

دور کردن مورچه‌ها از خانه تان با پودر بچه

 

شما می‌توانید با ریختن پودر بچهدر مسیرشان از ورود این جانوران مزاحم به آشپزخانه جلوگیری کنید (مورچه‌ها رایجه پودر بچه را دوست ندارند)

 

 

 

از بین بردن لکه‌های روغنی با پودر بچه

 

وقتی روغن سالاد بر لباستان می‌ریزد نترسید. شما می‌توانید با ریختن پودر بچه پیش از اینکه روغن به پارچه بچسبد آن را جذب نمایید.

 

 

 

 

 

دستکش های ظرفشویی و پودر بچه

 

بعد از شستن ظروف کمی پودر بچهدر دستکش‌های تان بریزید. این کار باعث می شود تا دستکش ها تازه‌تر بمانند و دست تان راحت‌تر در آن وارد شود.

 

 

 

 

کفپوش‌های چوبی پر سر و صدا

 

پودر بچه را در شکاف‌ها و ترک‌های کف پوش چوبی خانه تان بریزید تا از شر صدای جیر جیر کننده‌ی آن راحت شوید. پودر اضافی را پاک کنید و از سکوت لذت ببرید.

 

 

 

جدا کردن ماسه از پاهای تان با پودر بچه

 

جامیلین  Jamielyn  گفته است: "من همیشه در هنگام رفتن به ساحل یک بسته پودر بچه نیز همراهم می‌برم و در پایان روز آن را بر روی پوستم می‌مالم و ماسه به راحتی جدا می‌شود."

 

 

 

مژه‌های کم پشت

 

یک تکه پنبه را با پودر بچه آغشته کرده و بر روی مژه‌های خود بمالیدسپس ریمل بزنید. این کارحجمی که به مژه‌هایتان می‌افزاید شما را غافلگیر خواهد کرد.

 

 

 

پاهای عرقی

 

با ریختن این پودر بر کفش‌هایتان از بو گرفتن پاهایتان جلوگیری کنید. جوراب پا نکنید، این پودر پایتان را خشک می‌کند و بدون نگرانی می‌توانید آنها را در کفش کنید.

 

تبیان

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها