matlabak.ir

کد خبر: ۶۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴ - 27 October 2016
کی از ساده ترین و بهترین روش ها برای از بین بردن پرز لباس ها، استفاده از ماهوت پاک کن است، اما اگر ماهوت پاک کن در دسترس ندارید و لباس شما پرز گرفته، می توانید به سادگی یک ماهوت پاک کن بسازید..

 

 

راهکاری برای از بین بردن پرزهای لباس بافت

 

 

 


رفع پرزهای لباس بافتنی

 

 

 

یکی از ساده ترین و بهترین روش ها برای از بین بردن پرز لباس ها، استفاده از ماهوت پاک کن است، اما اگر ماهوت پاک کن در دسترس ندارید و لباس شما پرز گرفته، می توانید به سادگی یک ماهوت پاک کن بسازید:

 

 

1- یک مجله را لوله کنید و چسب پهن را به روشی دور آن بچسبانید که قسمت چسبنده اش رو به بیرون باشد. حالا شما یک ماهوت پاک کن دست ساز خواهید داشت و با گذاشتن آن روی لباس و یا در واقع به نوعی غلتاندن آن روی لباس، از شر پرزها خلاص خواهید شد.

 

 

2- روش دیگر این است که یک نوار چسب دور انگشت خود بچسبانید طوری که قسمت چسبنده آن رو به بیرون باشد. سپس انگشت خود را بر روی پرزها بگذارید و بردارید. به این شکل پرزها به چسب روی انگشت شما می چسند. که این روش برای لباس های با بافت ظریف، مثل شال یا روسری مناسب خواهد بود.

 

البته مراقب باشید که چسب باعث خرابی بافت پارچه نشود.

 

 

 


 

 

3_لباس خودتان را در سطح صافی قرار دهید. می توانید آن را بر روی میز اتو و یا زانوی خودتان قرار دهید (شلوار جین به پا داشته باشید . چون باعث ایجاد اصطحکاک برای نگه داشتن لباس پرزدار شما می شود).

 

لباس را در حالتی قرار دهید که پرز های آن به سمت بالا باشند و سپس تیغ را بر روی سطح لباس بکشید. پس از چند بار تکرار این کار ، حال با استفاده از یک دستمال پرز های جدا شده را از سطح لباس جدا کنید. به همین راحتی!

 

 

مطلبک

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها