matlabak.ir

تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶ - 24 April 2017
جذاب بودن یک خواسته طبیعی است که همه ما به دنبال آن هستیم ؟ اما سوال این است که چگونه جذاب باشیم ؟ چه لباسی بپوشیم یا چه رفتاری داشته باشیم که جذاب و خوشتیپ باشیم ؟ چه رفتاری مصنوعی است ؟ راز جذابیت مردان؟

 

آقایان برای جذاب تر بودن بخوانید 

 

 


 

 

جذاب بودن یک خواسته طبیعی است که همه ما به دنبال آن هستیم ؟ اما سوال  این است که چگونه جذاب باشیم ؟ چه لباسی بپوشیم یا چه رفتاری داشته باشیم که جذاب و خوشتیپ باشیم ولی درعین حال مصنوعی و غیر حرفه ای نباشیم . اگر دوست دارید که در یک جمع همه نگاهها به سمت شما باشد با ما همراه باشید:

 

 

اولین نکته صاف بایستید:

 

اولین چیزی که باید برای جذاب بودن به آن توجه کنید ، اهمیت به ظاهر و تیپ است . می دانیم که ظاهر یک آقا اولین چیزی است که در برخورد با او به چشم می آید. پس این نکته را فراموش نکنید که همیشه صاف بایستید . فراموش نکنید که زبان بدن انسان سیگنال های زیادی به طرف مقابل منتقل می کند. پس همیشه صاف باشید از خمیده یا قوز نشتن و ایستادن خودداری کنید.

 

 


 

 

مغرور نباشید:

 

با غرور و تکبر روی هیچ یک از افراد اطرافتان نمی توانید تاثیر مثبت و خوبی داشته باشید. پس یادتان باشد برای اینکه خود را قدرتمند نشان دهید زیادی افراط نکنید که اطرافیانتان فکر کنند شما آدم مغروری هستید. همیشه درهرچیزی حد اعتدال را رعایت کنید برای اینکار همیشه سعی کنید که اعتماد به نفس و قدرت خود را حفظ کنید و در کنارش مهربان باشید آرام صحبت کنید و... این رفترها باعث می شود شما فردجذابی باشید که هرکسی دوست دارد با او هم صحبت بشود.

 

 

درست انتخاب کردن عینک آفتابی :

 

همه ما برای سلامت چشمانمان از عینک آفتابی استفاده می کنیم اما باید این نکته مهم را نیز رعایت کنیم که علاوه برکارایی آن به زیبایی هم اهمیت بدهیم . پس هنگام خرید به مناسب بودن عینک آفتابی برای فرم صورتتان و شیک بودن آن دقت کنید زیرا عینک آفتابی ظاهرشماراتکمیل می کند.

 

 

شلوار جینی که می پوشید باید کاملا اندازه باشد :

 

همه می دانند که شلوارجین راحت و خوش پوش است و آقایان را جذاب می کند. و همه آقایان درر کمد لباس خود حتما شلوارجین دارند. اما نکته ای که حائزاهمیت است ، شلوار جینی را بپوشید که کاملا سایز شما است . هرگز شلوار جینی که زیادی چسبان و تنگ است ویا اینکه زیادی گشاد است را نپوشید . برای خریدن شلوارجین چندنکته مهم که باید رعایت کنید این است که قد شلوار ، اندازه دورمچ ، گشادی و لاغری آن و سایز کمرتان باشد . با رعایت این نکات فوق العاده جذاب خواهید بود.

 

 


 

 

انتخاب کاپشن چرم :

 

بهترین مدل کاپشن ازمیان همه مدل کاپشن های متنوعی که در فروشگاه ها هستند ،که شیک و جذاب باشد و محبوبیت زیادی داشته باشد کاپشن های چرم هستند. این مدل ها کارایی بالایی دارند ودرمقابل سرما محافظ خوبی برای بدن هستند. به دلیل محبوبیت زیادشان همه مردم می پوشند پس فراموش نکنید که پوشیدن این مدل شماراجذاب می کند.

 

 

به کمی ته ریش احتیاج دارید :

 

می دانیم که افرادی هستند که صورت اصلاح شده را دوست دارند اما ته ریش هرمردی را شیک می کند. منظورازته ریش این نیست که بگذارید صورتتان پر از ریش های بلند باشد . فراموش نکنید که از نظر خانم ها ته ریش جذابیت زیادی دارد. شاید از افرادی باشید که علاقه ای به ته ریش ندارید اما چندان خالی از لطف نیست که چندوقت یک بار این مدل را نیز امتحان کنید .

 

 

ارتباط برقرار کردن با دیگران :

 

هنگامی که به مکانی و یا جایی می روید اعتماد به نفس داشته باشید زیرا ارتباط برقرار کردن با دیگران نه تنها به شما حس خوبی می دهد بلکه باعث می شود که طرف مقابلتان نیز حس خوبی به شما داشته باشد. وقتی که با فردی روبه رو می شوید برای صحبت کردن پیش قدم شوید و هنگام حرف زدن با او درچشمانش نگاه کنید اما این نکته را فراموش نکنید همانطور که دربالا اشاره کردیم درهرچیزی اعتدال را رعایت کنید پس یادتان باشد به جا و زیبا حرف بزنید . با اینگونه رفتار کردن در نگاه دیگران فردی فوق العاده جذاب می شوید.

 

 

دیگران شما را دوست دارند !!

 

اگر می خواهید که درارتباط برقرار کردن با دیگران موفق تر باشید باید همیشه دید مثبتی با آن ها داشته باشید . افراد خوش بین به دلیل اینکه همیشه به گرمی با اطرافیانشان برخورد می کنند احتمال اینکه مورد توجه قرار نگیرند یا اینکه رانده شوند از طرف دیگران خیلی کم است و همیشه با نشاط تر و پرانرژی تر هستند.

باز هم به شما یادآوری می کنم حداعتدال را رعایت کنید. خوب است که به دیگران زاویه دید مثبتی داشته باشید اما رعایت اعتدال را فراموش نکنید.

 

 


 

 

بد نیست گاهی قوانین را بشکنید :

 

خوب است که گاهی پا روی قوانین بگذاریم برای مثال پوشیدن لباس های رنگی یک چالش بزرگ برای همه است اما شما قوانین را بشکنید و بپوشید زیرا این مدل لباس ها جذابیت زیادی دارند. یادتان باشد که خودراباقوانین محدود نکنید و جایی که لازم دارید این قانون ها را بشکنید.

 

 

مصنوعی نباشید :

 

هیچگاه برای جلب توجه مانند جنتلمن ها رفتار نکنید سعی کنید که یک جنتلمن واقعی باشد . یادتان باشد که رفتارهای تصنعی نه تنها جذابیتی ندارد بلکه تاثیر بدی نیز دارد . برای اینکه همیشه در ذهن یک آدم باشید باید جوری رفتار کنید که شخصیت ما را باور کنند . پس فراموش نکنید که مانند یک آدم آهنی از پیش تعریف شده رفتارنکنید.

 

 

شنونده خوب جذاب است :

 

یکی دیگراز جذابیت های خاص که آقایان را زیبا می کند شنونده خوبی بودن است . جدا ازحرف زدن باید مهارت شنیدن نیزداشته باشید . اگر حرف های زیادی برای زدن داریدبه طرف مقابلتان نیز اجازه حرف زدن بدهید و اورا تشویق کنید حرف بزند و نکته مهمی که باید رعایت کنید این است که هرگزوسط حرف کسی نپرید. این رفتارهای کوچک شما را جذابتر می کند.

 

 


 

 

لبخندزدن را فراموش نکنید :

 خنده انرژی به دیگران منتقل می کند و جذابیت زیادی دارد . دائما نخندید ، اما دائما یک لبخند ملایم زیبا برلب های خود داشته باشید . افراد لبخند به لب به خودی خود جذاب هستند.

 

 

منبع : برترین ها.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها