matlabak.ir

کد خبر: ۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹ - 12 November 2016
سوسک‌ها در شیوع برخی بیماری از جمله جذام،اسهال خونی،سل،حصبه، وبا، سل و سایر بیماری‌های تنفسی نقش مهمی را ایفا می‌کنند.می‌توان با استفاده از برخی مواد غذایی برای سوسک‌ها طعمه گذاشت و در مدتی کوتاه خانه را از وجود این جانوران موذی پاکسازی کرد... 

پاکسازی همیشگی خانه از سوسک ها

              

 


 

راههای از بین بردن سوسک ها,از بین بردن حشرات موذی

 

 

روی این مواد غذایی سم سوسک بریزید تا سوسکها با خوردن آن از بین بروند

 

سوسک یکی از جانوران موذی است که با گرم شدن هوا سر و کله اش در خانه ها پیدا می شود. میتوان با استفاده از برخی مواد غذایی برای سوسکها طعمه گذاشت و در مدتی کوتاه خانه را از وجود این جانوران موذی پاکسازی کرد.

 

 

 

سوسک ها را برای همیشه از خانه تان فراری دهید!!

 

سوسکها جانوران منزجر کنندهای هستند که با وجود جثه کوچکشان بسیاری از افراد چه مرد چه زن از آنها وحشت دارند. اما جدا از این خصوصیات سوسکها، آنها میتوانند حامل بیماریهای متعددی همچون استرپتوکوکی، سالمونلا واستاف باشند. علاوه بر این، سوسکها در شیوع برخی بیماری از جمله جذام،اسهال خونی،سل،حصبه، وبا، سل و سایر بیماریهای تنفسی نقش مهمی را ایفا میکنند. مواد زائدی که از بدن سوسک خارج میشود یا بقایای سوسک مرده میتواند منجر به آلرژیهای خطرناکی در افراد به خصوص کودکان شود.

 

سوسکها با وارد شدن به خانه و مصرف برخی مواد غذایی به طور پنهانی میتوانند این بیماریها را به افراد منتقل کنند، به همین علت باید هر چه سریع تر خانه را از وجود این جانوران موذی پاکسازی کرد. در ابتدا باید بدانید سوسکها از راههای متفاوتی همچون کیسهها و بستههای خرید، در، پنجره و سایر راه های ورودی میتوانند وارد خانه شما شوند.

 

خانه شما محیطی امن و مطلوب برای آنها است زیرا دمای مطلوبی دارد، تغذیه برای آنها فراهم است، به آب دسترسی دارند و در نهایت محیط دنجی برای زندگی آنها است. فراموش نکنید که در این محیط امن آنها می توانند سریع تر از آنچه شما فکر کنید تکثیر شوند.

 

 

سوسکها به راحتی میتوانند در خانه پنهان شوند و خود را از دید شما دور نگه دارند. برای پیدا کردن آنها به مواد غذایی نیاز دارید که آنها را جذب میکند. برای آنها فرقی نمیکند که غذای انسان است یا حیوان خانگی یا حتی غذای پرندگان، آنها در هر صورت به سمت غذا میروند.

 

برای این کار مواد غذایی اضافه یا فاسد خود را در گوشه ای از خانه قرار دهید که سوسکها بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند سپس منتظر بمانید تا سوسکها بیایند و آنها را از بین ببرید. علاوه بر این، میتوانید روی این مواد غذایی سم سوسک بریزید تا سوسکها با خوردن آن از بین بروند.

 

 

 

 

منبع : sara.jamejamonline.ir 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها