matlabak.ir

تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲ - 08 June 2017
بهترین رنگ های کت و شلوار جشن دامادی... مدل های کت و شلوار مردانه مناسب جشن عروسی...

 

 

چه رنگی را برای کت و شلوار دامادی خود انتخاب کنیم؟

 

 

انتخاب و خرید کت شلوار دامادی گرچه از انتخاب لباس عروس راحت تر است اما آن هم سختی های خود را دارد بخصوص اگر شاداماد سخت پسندی باشید! رنگ کت و شلوار دامادی یکی از مهم ترین نکاتی ست که باید به آن توجه کنید. برخی از رنگ ها مناسب فصل خاصی هستند مثلا در زمستان بهتر است که از رنگ های تیره ای چون مشکی ، سرمه ای یا خاکستری تیره استفاده کنید و رنگ های کرم و سفید برای تابستان مناسب ترند اما اگر دنبال رنگی هستید که محدودیت فصلی نداشته و در تمام فصول سال بتواندی بپوشید پیشنهاد می کنیم این مطلب را حتما مطالعه کنید تا 5 با 5 رنگ مناسب آشنا شوید.

 

مشکی

 

چه رنگی را برای کت و شلوار دامادی خود انتخاب کنیم؟

 

درست است که می گوییم رنگ های تیره برای زمستان مناسب ترند اما اگر جشن دامادی تان در تابستان است باز هم رنگ مشکی یکی از بهترین گزینه هاست . رنگ مشکی هیچوقت خسته کننده و تکراری نمی شود ، رنگی کلاسیک است و یکی دیگر از مزیت های کت و شلوار مشکی این است که با رنگ سفید لباس عروس کانتراست جالبی ایجاد می کند و عکس هایتان زیبا تر می شوند. کت و شلوار مشکی با پیراهن سفید رنگ تان را باز می کند و بعد از جشن دامادی نیز در خیلی جاها می توانید از آن استفاده کنید.

 

آبی نفتی

چه رنگی را برای کت و شلوار دامادی خود انتخاب کنیم؟

 

اگر دوست ندارید مشکی بپوشید و به دنبال رنگی هستید که کماکان رسمی باشید رنگ آبی نفتی بهترین انتخاب است. این کت و شلوار را می توانید با کفش مشکی بپوشید و بعدها اگر بخواهید ظاهر اسپرت تری داشته باشید می توانید آن را با شلوار جین هم بپوشید.

 

خاکستری زغالی

 

چه رنگی را برای کت و شلوار دامادی خود انتخاب کنیم؟

 

این رنگ یکی از رنگ های به اصطلاح همه جایی است که هر مردی یک دست از آن را باید داشته باشد. این کت و شلوار بسیار رسمی است در اداره ها و مکان های تجاری قابل استفاده است و برای بزرگ ترین شب زندگی تان نیز بسیار مناسب است. این رنگ معمولا از خاکستری های روشن گران تر است.

 

قهوه ای

 

چه رنگی را برای کت و شلوار دامادی خود انتخاب کنیم؟

 

قهوه ای یکی از رنگ هایی ست که خیلی محبوب جوانان نیست اما قهوه ای آنقدر ها هم که فکر می کنید بد نیست. ترکیب کت و شلوار قهوه ای با پیراهن سفید یا آبی  خیلی شیک و جذاب می شود و از همه مهم تر اینکه قهوه ای را کمتر کسی می پوشد و قطعا خاص تر و منحصربه فرد تر خواهید شد.

 

 

 راه راه

 

 

چه رنگی را برای کت و شلوار دامادی خود انتخاب کنیم؟

 

 

خب نمی توان گفت این یک رنگ است بیشتر طرح پارچه راه راه است. اگر دنبال استایل خاصی هستید و کت و شلوار جوان پسند تری می خواهید کت شلوار راه راه برای شماست!  همچنین این طرح کت و شلوار شما را خوش اندام تر نشان می دهد اما اگر زیادی لاغر هستید مناسب شما نیست. بهترین رنگ های این مدل رنگ های آبی ، قهوه ای و خاکستری است.

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها