matlabak.ir

کد خبر: ۸۲۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶ - 11 June 2017
4 چای و دمنوش عالی که به شما کمک می کند بدون ورزش و رژیم هی سخت لاغری وزن کم کنید...

 

لاغری آسان با 4 دمنوش عالی

 

شاید بعد از یک روز سخت کاری اولین چیزی که به خوردنش میل پیدا کنید یک فنجان چای باشد. اما جالب است بدانید که چای علاوه بر خاصیت آرامش بخشی خواص دیگری نیز دارد. این روز ها تب دمنوش لاغری همه را گرفته است، صحبت انواع چای ها و دمنوش های لاغری  دهن به دهن می چرخد.در این مطلب چهار تا از بهترین چای ها و دمنوش های لاغری را برایتان معرفی کرده ایم که پس از خواندن آن کافی ست لم بدهید، چای بنوشید و شاهد لاغر شدنتان باشید!

 

چای سفید


 

این چای از شکل گیری مجدد سلول های چربی جلوگیری می کند و همزمان چربی های موجود را تجزیه و تحلیل و نهایتا آب می کند. همچنین این چای سرشار از کاتچین است که نوعی آنتی اکسید موثر در آب کردن چربی ها است و به کبد کمک می کند با سرعت بیشتری چربی ها را به انرژی تبدیل کند . چای سفید بنوشید تا سرعت چربی سوزی تان به طرز باورنکردنی افزایش یابد.

 

دمنوش زرشک

 


 

دانه، پوست ریشه و ساقه ی بوته ی زرشک سرشار از بربرین (یک ماده شیمیایی قوی برای چربی سوزی) است. در آزمایشی که توسط محققان چینی بر روی موش ها انجام شد ثابت شد که بربرین از افزایش وزن و مقاومت به انسولین جلوگیری می کند . مطالعه ی دیگری نشان داد که مصرف گیاهان مصرف انرژی را افزایش می دهد و تعداد گیرنده های سطح سلول های چربی را کاهش می دهد و در نتیجه به کاهش وزن سرعت می بخشد.

 

چای رویبوس

 

لاغری آسان با 4 دمنوش عالی

 

این چای سرخ و شیرین از برگ های بوته رویبوس که چربی سوزی قوی است تهیه می شود. به گفته محققان آفریقایی پلی فنول و فلاونید موجود درآن حدود 22 درصد از شکل گیری سلول های چربی جدید جلوگیری می کند. این مواد شیمیایی به سوخت و ساز چربی نیز کمک می کند. این دمنوش را روزانه میل کنید تا از شر چربی های شکمی خلاص شوید.

 

چای پوئر

 

لاغری آسان با 4 دمنوش عالی

 

چای پوئر نوعی چای تخمیر شده چینی است که تاثیر بسزایی در آب کردن چربی های شکمی دارد. چینی ها برای اینکه تاثیر این چای را بررسی کنند، موش ها را به 4 دسته تقسیم کردند و در دو ماه به آن ها رژیم های متفاوتی می دهند. به یکی از گروه ها رژیم پر چرب و به سه گروه دیگر چای پوئر با دوز های مختلف داده شد . در این تحقیق ثابت شد موش هایی که از این چای مصرف کردند تری گلیسرید کمتری در بدنشان ذخیره شد( خطرناک ترین چربی خون) و در گروهی که رژیم پر چرب داده شده بود چربی شکمی ایجاد شد.خوردن این چای در تناسب اندام بسیار موثر و مفید بوده و به شدت توصیه می شود.

 

 

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها