matlabak.ir

کد خبر: ۸۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵ - 18 June 2017
انرژی زای طبیعی و بهترین انرژی زای طبیعی .... نوشیدنی های گیاهی و دمنوش های انرژی زا و مقوی

بهترین نوشابه انرژی ‌زای گياهی !!

 

 

 


 

 

تحقیقات نشان داده مصرف نوشابه های انرژی زا به صورت افراطی افراد را دچار مشکلات جسمانی و روانی می کند زیرا مواد بکار رفته در این نوشابه ها محرکی است برای گرایش به مصرف الکل .

 

ما در این مقاله از مطلبک یک نوشابه انرژی زا و سالم را برای شما خوانندگان محترم فراهم کرده ایم . با خوردن این نوشابه گیاهی می توان خستگی های مزمن ناشی از زندگی شهری و صنعتی را کاهش داد و به ارتقای سلامت جامعه کمک کرد. با ما همراه باشید.

 

مواد لازم :

 

زنجبیل تازه

آب جوشانده

آبلیمو

عسل

 

طرز تهیه :

 

نصف قاشق مرباخوري پودر يا به اندازه يك بند انگشت كامل از زنجبيل تازه را خرد كرده و با دو ليوان آب جوشانده و ميل كنيد تا يك روز پر از انرژي داشته باشيد. اگر طعم اين دمنوش براي‌تان تند و غيرقابل تحمل است،  چند قطره آب ليمو و مقداري عسل به آن اضافه كنيد. اين دمنوش باعث نشاط بسيار مي‌شود؛ به‌خصوص اگر آن را صبح ميل كنيد فرد روزي بسيار پرانرژي و پرتلاش خواهد داشت.

 

خواص و عوارض دم نوش انرژی زا :

 

همچنين اين دمنوش بهبود دهنده دردهای مفاصل و نفخ معده است، اما مي‌تواند براي مبتلايان به زخم يا درد معده بسيار خطرناك باشد و سوزش معده يا سوزش زخم معده را افزايش مي‌دهد.

 

 زنجبيل در افرادي كه سردردهای ضربان ‌دار دارند، باعث تشديد سردرد مي‌شود و به همين دليل بايد با احتياط مصرف شود، اما افرادي كه ضعف هضم دارند و بعد از خوردن دو، سه قاشق غذا احساس پري و سيري مي‌كنند، مي‌توانند براي تقويت هضم از اين دمنوش استفاده كنند اما نوشيدن بيش از يك ليوان از اين دمنوش به هيچ‌وجه توصيه نمي‌شود.

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها