matlabak.ir

کد خبر: ۸۵۷۴
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳ - 20 June 2017
روش های خانگی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی زنان ( رفع تیرگی واژن ) ... رنگ تیره واژن

درمان خانگی سیاهی ناحیه تناسلی بانوان در 15 روز !!

 

 


 

افراد زیادی مخصوصا آنهایی که پوست سبزه تری دارند از پوست تیره ناحیه شرمگای خود در عذابند. اما نباید ناراحت باشید چون که این موضوع نرمال است . تیره شدن واژن ممکن است به دلایل ژنتیکی یا عواملی همچون بیماری های پوستی ، اصطکاک منظم در بین افراد چاق ، قرار گیری بیش از حد در معرض آفتاب و اصلاح مرتب موهای زائد باشد. اما نگران نباشید زیرا ما در این مقاله بهترین راه حل ها برای رفع سیاهی با استفاده از مواد طبیعی را برایتان فراهم کرده ایم با ما همراه باشید.

 

درمان خانگی سیاهی واژن بانوان :

 

* ابتدا این ناحیه را خوب با آب بشویید و سپس این ناحیه را با محلولی ازآب لیمو و آب گوجه ی تازه کاملا ماساژ دهید.آب گوجه و آب لیموی تازه باعث می‌شود ویتامین‌های K  و C به صورت انفجاری به این ناحیه برسد و سلول‌های مرده شده ی این ناحیه را از تیرگی خارج کنند.

 

*پودر زردچوبه برای سفید کردن پوست تیره بسیار مناسب است برای این منظور پودر زردچوبه را به آب خیار یا آب لیمو بیفزائید و روی نواحی مورد نظر پخش کنید.

 

*می توانید از عصاره ی خیار و یا برش های خیار استفاده کنید . خیار به روشن شدن ، سفت کردن پوست و درمان سوختگی پوست بسیار مناسب است.

 

*برگ های نعناع را خرد کنید و با یک کرم پوست بدون عطر و رایحه مخلوط کنید و به نواحی تیره که می خواهید روشن شود، پخش کنید.

 

 

تذکر۱: محلول نام برده جهت استفاده ی خارجی می‌باشد!!

 

تذکر۲: برای استفاده از این محلول سطح پوست باید مرطوب باشد و بعد از استفاده این ناحیه را کاملا خشک کنید.

 

تذکر۳: برای رفع کامل تیره گی باید حداقل ۱۰-۱۵ بار در طول یک ماه از محلول نام برده استفاده شود.

 

 

 

نویسنده : فاطمه محمودی

گزارش تصویری
آخرین ویدیوها
حاشیه ها